Registrace
Zapoměli jste své heslo?

24 nových tříd v ZŠ Juventa Milovice

Najděte nás na Facebooku
24 nových tříd v ZŠ Juventa Milovice

Vydáno | 06.10.15

Koncem srpna v Milovicích zdárně proběhla kolaudace třetí etapy projektu Výstavba a dostavba ZŠ Juventa.

Dne 1. září 2015 tak učitelé mohli slavnostně přivítat žáky 1. stupně v nové budově B základní školy. Starosta města Milan Pour postupně navštívil 151 prvňáčků v šesti třídách a předal jim pamětní listy.

Krásná, nová, moderní
ZŠ Juventa patří mezi největší a nejmodernější základní školy v ČR a v Milovicích jsou na ni právem hrdí. Žáci nyní mohou využívat 24 nových tříd, pohybový (gymnastický) sál, WC a umývárny včetně WC pro handicapované žáky. K budově patří i nové parkoviště a nově zbudovaný parčík, který hýří zelení.

Probíhá poslední etapa výstavby
Základní škola Juventa má nyní kapacitu 1500 žáků. K dispozici je celkem 50 učeben, zázemí pro výuku odborných předmětů, tělocvična a pohybový sál i moderní kuchyně pro výrobu 2325 jídel denně včetně expedice do mateřských škol. V současné době probíhá čtvrtá, již poslední etapa výstavby, která by měla být ukončena na podzim roku 2016 a která mj. přinese učebny pro mimoškolní výchovu a dokončení venkovního sportovního areálu.

red, foto archiv město Milovice

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Vydáno | 18.10.17 Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic. Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Vydáno | 18.10.17 Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

 

Příběh tabákového dýmu

Příběh tabákového dýmu

Vydáno | 07.07.17 Městské muzea v Čelákovicích zve všechny na výstavu věnovanou především obalům od tabáku, tabatěrek, krabiček od cigaret, dýmk.

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Vydáno | 07.06.17 V sobotu 10. června se v Neratovicích, v parku za městským kinem, uskuteční přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie