Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Běhám, běháš, běháme, v sobotu i v neděli

Najděte nás na Facebooku
Běhám, běháš, běháme, v sobotu i v neděli

Vydáno | 24.05.16

Městský Běh Brandýsem a Boleslaví je sice za námi, ale o nadcházejícím víkendu tu máme hned 2 dva další závody - duatlon a půlmaraton.  

Na fotoreport z Městského Běhu Brandýsem a Boleslaví se můžete podívat zde. Teď pro vás máme pozvánku na dva další závody, které proběhnou o nadchájícím víkendu.

Kostelecký Duatlon č. 6
V sobotu 28. května proběhne v okolí fotbalového hřiště v Kostelci nad Labem šestý ročník Kosteleckého duatlonu dětí a mládeže, závodu, jenž kombinuje běh a jízdu na kole. Závod je určen dětem do 15 let.Start a cíl jsou u správní budovy fotbalového hřiště v Kostelci nad Labem, parkování je možné v prostoru u skautské klubovny za fotbalovým hřištěm. Závodí se v 6 věkových kategoriích. Mimo kategorie 0 - 4 roky a 5 - 7 roků není dovolena výpomoc rodičů, v uvedených kategoriích je naopak nutná nebo alespoň žádoucí.

Registrovat se můžete online na webu duatlonkostelec.webnode.cz nebo na místě. Prezentace účastníků v místě startu bude od 8.30, závod zahájí ti nejmladší v 9. 30. Podrbnosti jako je vedení tratí, časy startů jednotlivých kategorií aj., najdete na webu duatlonkostelec.webnode.cz. Podmínkou účasti je cyklistická přilba pro cyklistickou část závodu a respektování pravidel a pokynů pořadatelů.

Eleven půlmaraton Praha-Brandýs
V neděli 29. května startuje již 113. ročník běžeckého a chodeckého závodu "Eleven půlmaraton Praha-Brandýs", letos poprvé ve formě obrátkového (běh) a okruhového (chůze) závodu. Oproti předchozím ročníkům se změnila i délka běžeckých tratí - hlavní závod půlmaraton, doplňkový 10 km a závod se přestěhoval do blízkého Zelenče, do aréálu fotbalového hřiště. Cíl i start všech 3 závodů bude tedy v Zelenči, běžci na obě tratě vyběhnou v 10.00 hodin směrem ku Praze-Horním Počernicím a pak zpět směrem k Brandýsu a opět zpět do Zelenče. Chodecký závod se uskuteční na okruhu mezi na cyklostezce mezi Zelenčí a Horními Počernicemi se startem a cílem na fotbalovém hřišti a chodci vyjdou 15 min. po běžcích. Na trati půlmaratonu je připravena na cestě tam i zpět (zhruba v polovině) občerstvovací stanice (iontové nápoje, ovoce, voda) v Zápech (Ostrově) a 2 osvěžovací stanice. V cíli pak na prvních 250 závodníků čeká drobná pozornost v podobě buchty či šátečku. Všechny 3 trati byly nedávno certifikovány autorizovanými měřiči v souladu s novými pravidly ČAS.
Prezentace účastníků proběhne od 8.00 do 9.30 hodin, v 10. hodin odstartuje hlavní závod Eleven půlmaraton Praha-Brandýs a doplňkový běh na 10 km. V 10. 15 odstartuje závod v chůzi na 10 km. Startovné na místě činí 500 Kč (půlmaraton) a 400 Kč (10km). Podrobnosti k trase a rozpisu kategorii naleznete na www.ac1890.cz.

red, foto archiv
 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie