Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Brandýs v poklusu!

Najděte nás na Facebooku
Brandýs v poklusu!

Vydáno | 21.05.15

Ani Mistrovství světa v hokeji výrazně neovlivnilo návštěvnost a už vůbec ne perfektní atmosféru druhého ročníku oblíbené sportovní akce „ Městský běh Brandýsem a Boleslaví“, který se uskutečnil v sobotu 16. května v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi. 

V 16 hodin vystartovalo z Masarykova náměstí 211 běžců, kteří se vedle sportovního klání mohli zároveň kochat cestou po nejhezčích místech Brandýsa nad Labem- Staré Boleslavi. Délka trati 1/4 maraton byla přesně 10 549 metrů, kratší trať měřila 5 400 metrů s odchylkou pár metrů.

Jak běh dopadl si můžete zjistit na výsledkové listině, zde.

Na účastníky i návštěvníky čekal po závodu příjemný zábavný program na Masarykově náměstí, o který se postarala trojice kapel Vombat Kruton, Tvůj dědek a Attack the hero.

Dostatek tekutin a pochutin zajistili firmy Koudelka Group, KrisKros café- Jana Puterová a další.

Partneři, spolupořadatelé: Město Brandýs nad Labem- Stará Boleslav, Prodance s.r.o., mikr.cz- Michal Král, Kino Brandýs, E.ON, Tempish, Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra, Jees, Open gym, Brandýský Matýsek, Manželé Copákovi, Spolek první pomoci, Results.cz a všichni dobrovolníci.

Veliké poděkování patří panu Petrovi Soukupovi za výborný nápad a organizaci celé akce


Marek Huber, foto Václav Kváča 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie