Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Brandýský zámek bude hostit jazzové hvězdy

Najděte nás na Facebooku
Brandýský zámek bude hostit jazzové hvězdy

Vydáno | 23.06.16

Již v pátek 24. června začíná na zámku v Brandýse nad Labem cyklus jazzových koncertů Jazzámek. 

Kdo jiný by na zámeckém nádvoří v 19 hodin měl tuto akci zahájit než legendární brandýský rodák evropského formátu Sammy Vomáčka a jeho Jazz Trio.
Těšit se můžete na skvělý jazz, dokonalou improvizaci, ale hlavně na příjemnou atmosféru, kterou Sammy Vomáčka opravdu umí. Vstupné na tento koncert je 100 Kč. Již nyní si vstupenky můžete zakoupit na Infocentru Brandýs nad Labem. Vstupenky budou samozřejmě k dostání také na místě před koncertem. 
Jazzové koncerty na nádvoří Zámku v Brandýse nad Labem pak budou pokračovat 31. 7. a 12. 8. Své koncerty odehrají Eva Emingerová Jazz Trio a Dani Robinson Concept. Koncerty pořádá město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. 

 

Marek Huber
 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie