Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Brandýský zámek potěší milovníky šansonu

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 25.01.17

Skutečná hudební ňamka čeká na každého, kdo navštíví hudební událost „KONCERT KLASICKÉHO ŠANSONU II.“, která se koná ve čtvrtek dne 26. ledna od 19.30 hodin v kapli zámku v Brandýse nad Labem. Hvězdami večera budou zpěvačka Hana Bočánková a klavírista Alexandr Christianov.

Hana Bočánková vystudovala populární zpěv na Pražské konzervatoři Jaroslava Ježka, která vedle výuky klasické hudby patří k evropské špičce ve výuce populárních žánrů. Narozdíl od legendy šansonu Hany Hegerové tak od Hany Bočánkové můžete očekávat více zpěvu a k tomu i její specifickou, pro uši velmi příjemnou barvu hlasu. „ Přijďte si poslechnout unikátní program sestavený z původních českých i klasických francouzských šansonů, více neprozradím“, zve s úsměvem Hana Bočánková osobně.
Vstupné na koncert je 50 Kč, pro studenty a mládež 20 Kč. Předprodej vstupenek probíhá na Infocentru v Brandýse nad Labem. Pořadatelem koncertu je Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav a Kruh přátel hudby.

Marek Huber, foto archiv autor 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie