Registrace
Zapoměli jste své heslo?

ČELA ROAD ADVENTURE

Najděte nás na Facebooku
ČELA ROAD ADVENTURE

Vydáno | 08.04.16

Nechte se zlákat na projížďku jarním Polabím; startuje se v Čelákovicích.

Na neděli 10. dubna si Mirek a Markéta Kalinovi připravili již třetí pokračování oblíbeného jednodenního orientačního, avšak silničního cyklistického závodu jednotlivců i dvojic typu Bike Adventure pro širší sportovní veřejnost.

Start–cíl
Prezentace je od 9.30 do 10.30 hodin v Čelákovicích, místo bude upřesněno na webových stránkách. První startující vyrazí na trať v 11.00 hodin. Každá startovní dvojice nebo jednotlivec obdrží při prezentaci turistickou automapu se zakreslenými kontrolami. Startuje se v pravidelných vlnách s intervaly a pevně stanovenými závodními limity, kdy každá minuta navíc je penalizována.

Přihlášení stále možné
Webové přihlášky byly sice již uzavřeny, ale pokud se chcete závodu zúčastit, stačí napsat email na b5h@kamzasnehem.cz - přihlášky budou poté v omezené míře možné i v neděli na prezentaci. Na první tři dvojice a jednotlivce ze sedmi kategorií čekají diplomy a drobné ceny. Podmínkou startu je pouze kolo, silniční, trekové nebo horské, a mapník. Startovné činí 400 Kč za dvojici a 250 Kč za jednotlivce. Více informací naleznete na www.b5h.cz/road-adventure.

red

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie