Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Co chystá milovický badminton?

Najděte nás na Facebooku
Co chystá milovický badminton?

Vydáno | 14.09.16

Založit v Milovicích oddíl badmintonu při TJ Sokol byl skvělý nápad. Tento sport se tu těší obrovskému zájmu dětí i dospělých, o čemž svědčí i ocenění, které se mu dostalo.

„Letos v červnu se nám nečekaně dostalo velké pocty pro celý náš oddíl, když jsme získali titul Sportovec roku města Milovice za rok 2015 v kategorii dvojice/oddíl. Jsem moc pyšná na celý oddíl a jsem ráda, že za tři roky opravdu upřímné a tvrdé práce se výsledky dostavily a že naše úsilí lidé ocenili. Příští rok plánujeme o to více účastí na turnajích a chceme se věnovat více tréninku dětí,” řekla Olivie Rubášová z TJ Badminton Milovice.

Zapište si do kalendáře
Kdo v létě trénoval, určitě si vybere z nabídky turnajů, které TJ Badminton Milovice v místní sokolovně na podzim a v zimě chystá. 15. října se začne Turnajem dospělých mixů, v listopadu se chystají turnaje hned dva, 12. Turnaj dopělých/debly a 13. Dětský turnaj. V prosinci se děti mohou od 17. do 18. zúčastnit vánočního kempua 1. ledna 2017 Novoročního turnaje. Dospělí se mohou těšit i na Silvestrovksý turnaj v mixech. Podrobnosti k akcím najdete na stránkách badminton-milovice.webnode.cz.

red, foto archiv Olivie Rubášová
 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie