Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Což takhle dát si tenis?

Najděte nás na Facebooku
Což takhle dát si tenis?

Vydáno | 11.04.16

Tenisový klub LTC Houštka již po generace vychovává malé i velké tenisty.

S jarem se probouzí chuť sportovat a dětem nechybí ani správné vzory, neboť každý kluk může hrát jako Berdych a holčičky se zase vidí v Petře Kvitové.

Duben, na kurtu budem
„Hlavní tenisová sezona LTC Houštka začíná v dubnu (16. 4.), kdy počasí dovolí připravit antukové kurty. Nábory ale probíhají v průběhu celé sezony, s tím, že nejbližší termín pro příhlášení je 15. 4. v 17.00 hodin,“ řekl Miroslav Emr, člen výboru LTC Houštka.

Přidáte se?
Podmínky pro vstup nového člena jsou jednoduché, stačí vyplnit přihlášku na www.tenishoustka.cz a zaslat na patřičný e-mail. Roční členské příspěvky jsou podle věku: děti 700 Kč, dorost 1000 Kč, dospělí 3300 Kč a senioři 1800 Kč. V klubu působí několik kvalitních trenérů a každý člen si následně může domluvit individuální výuku.

S chutí do toho
Děti začínají s tenisem brzy, některým jsou jen tři roky, ale daří se je hrou zabavit. „Děti vedeme k všeobecnému sportovnímu rozvoji, lásce k tenisu a fair play a už se těšíme na ty stávající i na ty nové,“ dodal Emr.

red, foto archiv

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie