Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Dámy a pánové, Švihák lávkový přijíždí

Najděte nás na Facebooku
Dámy a pánové, Švihák lávkový přijíždí

Vydáno | 12.05.16

Polabím o víkendu prosviští Švihák lávkový, rodinný bodovací cyklozávod, který vznikl spojením tří polabských obcí - Čelákovic, Káraný a Lázní Toušeň.  

V neděli 15. května od 13.00 proběhne již druhý ročník tohoto bodovacího cyklozávodu. Závodu, na jehož organizaci se společně podílejí zástupci města Čelákovice, obce Káraný a městyse Lázně Toušeň.

O co jde?
V rozmězí 13.00-15.00 hodin vyrazí na trasu závodníci z Čelákovic, Káraného a Lázní Toušeň. Start a cíl je vždy stejný, v Čelákovicích je to louka u lávky přes Labe, v Káraném hřiště u Jizery a v Lázních Toušeň Skleněná vila. Na okružní trase o délce cca 10 km budou připraveny různé soutěže, zábavné kvizy a další atrakce.

Připravte si kola a v neděli ve 13.00 nezapomeňte být na startu.

red, foto Hana Němeščková

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie