Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Divadelní Brandýs je za námi

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 05.09.11

Ve dnech 3. a 4. září 2011 probíhal v sále městského kina a na nádvoří brandýského zámku již třetí ročník divadelního festivalu s názvem Divadelní Brandýs. Divadelní soubor Černý Petr a sdružení Samoděj se tak snaží nejen ulehčit dětem začínající školní rok, ale také nabídnout veřejnosti možnost odpočinku a zábavy.

Festival začínal dopolední prohlídkou města s průvodcem, odpoledne patřilo milovníkům divadla a večer si užívali milovníci hudby.
Velmi očekávané bylo představení tří místních dam Hedy Mixtajové, Jiřiny Jandourkové a Petry Šebkové, které si říkají Samodiv. Jejich premiérou byla hra s názvem “Ach, ta něha našich dam aneb Pórek”, která měla opravdu zajímavou propagaci, více v článku Pórky útočí

Nedělní program patřil tradičně dětem. Krom divadelních představení byly pro děti připraveny i různé hry a soutěže. 

Jak nám řekl režisér hry Radek Hrdlička, byl to luxus a návštěvnost také výborná.

Na fotografie z letošního ročníku se můžete podívat zde. Tituní videoukázka je z představení Poprask na Laguně DS při T.J. Sokol Lázně Toušeň.


red

 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Dnes v noci končí cesta přes Čtyři kameny

Dnes v noci končí cesta přes Čtyři kameny

Vydáno | 07.06.18 K ukončení uzavírky exitu 14 – sjezdu z dálnice D10 do Staré Boleslavi – dojde dnes,  7 června 2018 kolem 24:00 hod.  

Do čela na archeologicky nález

Do čela na archeologicky nález

Vydáno | 06.06.18 V místě budoucího sportoviště v Záluží bylo v rámci záchranného archeologického výzkumu odhaleno devět keltských hrobů datovaných do laténského období doby železné (přibližně 400 let před Kristem). Na 7. 6. 2018 v době od 9:00 do 15:00 hodin…Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie