Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Divadelní víkend v Lázních Toušeň

Najděte nás na Facebooku
Divadelní víkend v Lázních Toušeň

Vydáno | 22.07.15

 Že nevíte co budete dělat o víkendu? Tak čtěte dále. V Toušeni to bude žít divadlem.

Sobota pro dospělé
Tento sobotu divadlení soubor při TJ Sokol Lázně Toušeň představí divákům ve Skleněné vile v Lázních Toušeň své pojetí známé komedie dell´arte Poprask na laguně od Carla Goldoniho. Komedie nás zavede do života rybářů v malém italském přístavu, kde zdánlivě poklidný život hlavních hrdinů rozbouří řada nedorozumění, vášnivých sporů i milostných vzplanutí, končících až u soudu. Zápletka spočívající v neustálém vršení milostných nedorozumění a šarvátek nabírá od počátku až do konce hry velmi prudké tempo – a navíc tato komedie lidských charakterů nabízí skvělé herecké příležitosti.
Jak celá situace v italském přístavu dopadne se můžete dozvědět tuto sobotu od 20.00 na nádvoří Skleněné vily v Lázních Toušeň.
Vstupné je 100 Kč, Občerstvení bude otevřeno od 19. hodin až do noci.

Neděle pro děti
Nedělní odpoledne ve Skleněné vile bude patřit dětem. Divadlo Krab představí svou loutkovou pohádku s hudebním doprovodem Otázky Netopíra Ušíka. Těšit se můžete na obří loutky, irskou muziku naživo a prastarý pohádkový příběh. Představení je vhodné pro děti od 3 let a vstupné je dobrovolné.

red, foto archiv DSLT

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Vydáno | 18.10.17 Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic. Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Vydáno | 18.10.17 Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

 

Příběh tabákového dýmu

Příběh tabákového dýmu

Vydáno | 07.07.17 Městské muzea v Čelákovicích zve všechny na výstavu věnovanou především obalům od tabáku, tabatěrek, krabiček od cigaret, dýmk.

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Vydáno | 07.06.17 V sobotu 10. června se v Neratovicích, v parku za městským kinem, uskuteční přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie