Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 15.05.17

Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

V sobotu 27.5. se na zámku v Brandýse nad Labem koná od 10 hodin druhý ročník akce „Sraz veteránů na brandýském zámku 2017“. Do zámecké zahrady se sjedou auto i moto veterání od nejstarších krasavců až po v současnosti oblíbené retro legendy. Těšit se tak můžete na nádherné „ ameriky“ až po různě upravené vozy naší značky Škoda. Pokud milujete motorky, těšte se na „dvoukoláky“ od Jawy až po motorky legendární značky Harley- Davidson.

Příjemný bude také doprovodný program. Akci zahájí živá swingová kapela a po vyhlášení a ocenění nejzajímavějšího vozu a předání putovního poháru to rozjede známá Polabská kapela Dekameron. Sraz nám také zhezčí vystoupení skupiny ze sportovního klubu Funatic.

Od 12 hodin proběhne „Spanilá jízda“ městem!

Chybět samozřejmě nebudou ani prodejní stánky s občerstvením a dobrým pivem. Přímo v centru dění bude také dětské hřiště.

Celou akci bude moderovat oblíbený herec Pavel Nový.

Vstupné na akci je 50 Kč, vstup pro děti zdarma.

Další informace najdete na webuwww.veteranibrandys.cz a na facebooku Vetráni Brandýs.

Pořadateli akce jsou firmy Caravan Plus s.r.o. a Marek Huber- umělecká agentura.


Program:

10.00 Zahájení srazu

10.45- 11.45 Sax Band

12.00- 14.00 Spanilá jízda

14.20- 14.35 Funatic

15.00- 16.00 Dekameron

red

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Zaskočte dnes na Chemii Lásky

Vydáno | 26.04.17 Dětský klub Klíček dnes od 18.00 hodin zve do zámecké kaple v Brandýse nad Labem na přednášku Chemie lásky.  

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie