Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Do Bubnu na Sarakulu? Jo!

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 15.09.16

Opravdu stylová taneční akce ve stylu Northern Soulu (NS) – Prague Allnighters přichází se svou pátou živou party. A že to v Klubu Buben, který je domovem několika pražských NS DJs, bude opravdu vřít. Velkolepě to přijede totiž roztočit hvězda prvního formátu tohoto hudebního stylu – Joel Sarakula se svoují kapelou.

Rodilý Australan žijící v Británii sám o sobě říká, že skládá „soulový pop”, vycházející z hudby 60. a 70. let, kdy propukala soulová horečka. Inspiraci hledá také v britpopu a indiepopu a nebezpečně hitovou směs dokořeňuje odkazy na rané disco. V jeho skladbách se odráží i životní zážitky z cestování po celém světě.

Jeho vloni vydané album The Imposter, natáčené v Londýně, Berlíně a Sydney, získalo velmi kladné hodnocení kritiky. Všech dvanáct songů je nakažlivě tanečních, přesto vynikajících chytrostí a neprvoplánovostí. Desku si hned do svého playlistu přidalo BBC i národní rádia v Německu, Belgii, Holandsku a Itálii. A to už rozhodně stojí za to si procvičit pár northern soulových kroků a figur.

Ve středu 21. září tak budete stát jen před jedinou otázkou. Zapnout si košili až na poslední knoflík ke krku, nebo si nechat sakra hříšnou rozhalenku? Přijďte se podívat, jak válí Joel Sarakula dřív, než to bude cool! O Afterparty se postará jeden z trojice rezidenčních DJs Mr. Cat, zakladatel Prague Allnighters a propagátor Northern Soulu u nás.

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie