Registrace
Zapoměli jste své heslo?

"Dvojí" výstava v brandýské Kočárovně

Najděte nás na Facebooku
"Dvojí" výstava v brandýské Kočárovně

Vydáno | 29.10.15

Dne 31. října nás nečeká jen anglosaský lidový svátek Halloween, ale také zahájení neobvyklé výstavy 2P "Dvojí perspektiva". 

Dle slov pořadatele a jednoho z vystavujících pana Davida Šenka jsou myšlenkou výstavy dva zcela rozdílné pohledy na svět skrz odlišnou uměleckou optiku. Návštěvníci si tak budou moci vychutnat imaginární a náladovou obrazovou tvorbu Davida Šenka a každodenní realitu zachycenou na fotografiích druhého hrdiny výstavy Stanislava Svatoše. Třetí, zvukovou perspektivu dodá kapela Vombat Kruton, ve které oba vystavující hrají.

Vernisáž výstavy v Kočárovně proběhne v sobotu 31. 10. od 16 hodin. Výstava potrvá do 14. 11. 2015.

"Je těžké naši práci nějak formalizovat, obrazy a fotografie, které budeme vystavovat dělají radost našim známým a příznivcům. Chtěli bychom se zkrátka o tuto radost podělit s kýmkoliv, kdo bude mít chu´t se bavit," dodává David Šenk.

red

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie