Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Exkluzivní premiéra nového klipu Nelituju ničeho od Mika Trafika již dnes

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 30.01.17

Nespoutaný svět za branami města. Divoká zvířata, která mu vládnou. Mrazivý vzduch beroucí dech. Mike Trafik a jeho parta do toho vjeli naplno a zase po svém. Opustili bezpečné hranice a rap vystavili zákonům přírody. Jak takové spojení může fungovat? Zbrusu nový klip už dnes 30. ledna exkluzivně na webu RedBull.cz. 

O tom, že Mike Trafik chystá svou první sólo desku, se už mluví dlouho. Má vyjít v druhé polovině tohoto roku a Mike T. o její podobě má jasnou představu: „Koncept desky je takový, že by se v každém tracku měli objevit 3 hosté, zároveň plánuji zapojení živých nástrojů – chci, aby deska byla živá.“ Už teď je zřejmé, že na desce zazní třeba i singl Tak a Teď, v němž se objevuje zajímavý trojlístek československých MCs – Vladimír 518, Smack a Pil C.

Ke vznikající desce Mike T. připravil další ochutnávku – videoklip, který boří mýty, že rap může fungovat jen v ulicích města. Track nese název Nelituju ničeho a podílely se na něm zbylé 2/3 Mikovy domovské kapely PSH – Orion a Vladimír 518, které doplnil nejmladší člen labelu BiggBoss Maniak. Tématu se opět chopil Vítek Hradil se svým týmem Ghost Movie, který vás přesvědčí, že se jedná o jeho další vizuální senzaci. Mike T. je s výsledkem více než spokojený a k jeho podobě sám říká: „Jak má video vypadat, jsem si sám vymyslel a realizace je tomu hodně blízko. Vítek Hradil se mé představy chopil skvěle a po celou dobu držel jeho linii. Zvolili jsme jiné prostředí, vypadli z města, které dodává rapu jeho pravou sílu. Z klipu je cítit neskutečná atmosféra, je na co se těšit.“ Natáčelo se 3 noci v jedné z prvních trampských osad v Lukách pod Medníkem, venku, v zimě a s dost netypickým komparzem – vlkem, koněm, sovou a poštolkou.

Oficiální on-line premiéru si klip zažije zítra 31. ledna na biggboss.cz, ale kdo nechce čekat, může si ho vychutnat už dnes v předpremiéře od 20.00 hod. na redbull.cz/nelitujuniceho. Rozhodně nebude ničeho litovat.

red, foto Lukyn Wagneter

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie