Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Francouzská electro-swingová hvězda Caravan Palace roztančí Prahu

Najděte nás na Facebooku
Francouzská electro-swingová hvězda Caravan Palace roztančí Prahu

Vydáno | 10.08.16

V sobotu 13. srpna se uskuteční první ročník festivalu Swing me Prague. Největší electro-swingová akce roku se odehraje pod taktovkou francouzské hvězdy Caravan Palace v prostorech bývalé tovární haly na automobily Pragovka.

Na festivalu vystoupí kromě francouzských Caravan Palace, kteří České republice poprvé naživo představí nové album Robot Face, také Mydy Rabycad, Voilà!, Circus Problem a MoveBreakers. Chybět nebudou ani DJ sety od DJ Swing Thing & Papa Django, DJ Mackie Messer, DJ Max W nebo DJ Swing Garden. V bývalém areálu ČKD, který byl ve 20. letech největším strojírenským podnikem u nás, se tak odehraje největší electro-swingová akce letošního léta. „Caravan Palace nyní jedou světové turné, během kterého vyprodávají všechny haly, v nichž vystupují. Těšíme se, až se tenhle parádní electro-swingový večírek přesune i do Prahy “ říká Jakub Vedral, ředitel festivalu.

Electro-swing je stále populárnějsí a nepřestává lovit nadšence, kteří se rádi vrací do atmosféry 20., 30. a 40. let. Swing me Prague je první a jediný žánrový festival svého druhu v České republice. V sobotu odstartuje už v 17:00 hodin a končit bude až v brzkých ranních hodinách následujícího dne. Vstupenky na akci lze kupovat v předprodejní síti NoLimits a GoOut, cena je 790 Kč, na místě pak 1 190 Kč. 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie