Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Hledáte práci? Máme pro vás tip

Najděte nás na Facebooku
Hledáte práci? Máme pro vás tip

Vydáno | 09.06.15

Blíží se akce, na které se představí nejen firmy a střední školy z regionu, ale také Úřad práce České republiky, který Vám např. pomůže připravit si správný životopis.

Firmy poptávají pracovníky
Cílem akce je představení nabídky pracovních příležitostí v okrese Praha – východ, Nymburk, Mělník a okolí absolventům středních škol v regionu, zájemcům o práci z regionu, uchazečům o práci registrovaným na ÚP ČR.
Představí se významné firmy z regionu, které v současné době poptávají pracovníky z různých oborů (strojírenství, gastronomie, sociální služby, logistika, autodoprava, administrativa a další). Budou probíhat pracovní pohovory, které provedou personalisté firem. Uchazeči o práci v konkrétní firmě můžou zjistit požadavky na profesi a poradit se, zda mají šanci práci ve firmě získat.

Úřad práce poradí
Součástí burzy práce bude poradenství od ÚP České republiky, který vám pomůže připravit si správný životopis a poradí vám o jakou profesi se můžete se svou kvalifikací a praxí ucházet. Poradí vám také jaké jsou možnosti a podmínky získání rekvalifikačního kurzu. Bonusem pro účastníky je poradenství zaměřené na dotace poskytované zaměstnavatelům Úřadem práce.
Současně se na akci představí některé střední školy z regionu, které mají zájem oslovit potencionální uchazeče, popřípadě nabídnout vzdělávací kurzy.

Kdy a kde a co s sebou
Akce proběhne 17. června od 9 hodin v prostorách Kulturního domu v Čelákovicích. V 9.20 se představí ÚP ČR, v 9.30 proběhne prezentace jednotlivých firem a od 10.00 už poběží individuální konzultace s jednotlivými firmami a školami.
Zájemci o práci se s sebou vezmou občanský průkaz a také životopis, případně doklady o dosaženém vzdělání či předchozí praxi.

Více informací na tel.: 702 030 489 nebo na emailu sizlingova@komora.cz.


red

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Vydáno | 18.10.17 Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic. Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Vydáno | 18.10.17 Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

 

Příběh tabákového dýmu

Příběh tabákového dýmu

Vydáno | 07.07.17 Městské muzea v Čelákovicích zve všechny na výstavu věnovanou především obalům od tabáku, tabatěrek, krabiček od cigaret, dýmk.

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Vydáno | 07.06.17 V sobotu 10. června se v Neratovicích, v parku za městským kinem, uskuteční přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie