Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 11.05.17

V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K dnešnímu dni je přihlášeno na 300 běžců.

V sobotu 13. května 2017 se v centru historického dvojměstí uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií a jehož start se odehraje v 16.00 hodin na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem. V rámci akce startují ve 14.00 dětské běhy.

Závod odstartuje v 16.00 společně 1/4maraton (10,55 km) a běh na 5 km, ve kterém poměří síly jednotlivci, ale také týmy složené z libovolného počtu lidí, z nichž se do výsledků počítají první tři nejlepší časy. 


Běžci startují na brandýském náměstí a přes Ostrůvek poběží kolem brandýského zámku do Staré Boleslavi. Cestou minou baziliku svatého Václava a za staroboleslavskou bránou odbočí k Lázeňské ulici, odkud přes Houštku poběží zpátky do Brandýsa. Trasa 1/4maratonu jsou dvě kola, liší se jen náběh.


Na náměstí bude pro děti připraven skákací hrad, tvoření, představení vybraných kroužků a vernisáž prací dětí ze školek a kroužků. V Oblastním muzeu na Masarykově náměstí je od 10.00 do 14.00 připraven den plný hrátek, her, příběhů a soutěžení s kocourem Mikešem. Po ukončení závodu v 17.30 bude následovat tombola a vyhlášení vítězů, poté hudební vystoupení na oslavu všech běžeckých výkonů.


Městský běh doprovázejí dopravní opatření. Od 15.00 do 19.00 budou pro hladký a bezpečný průběh akce částečně nebo zcela uzavřeny pro dopravu tyto komunikace: Masarykovo nám., ulice Karla Tájka, Pekařská, S. K. Neumanna, Na Celné, most přes Labe, ulice Maxe Švabinského, Lázeňská, Hluchovská alej, ulice U Hluchova, Ivana Olbrachta, Pod Hrádkem, Na Betháni, F. X. Procházky. Po celý den běhu nebude možné parkovat na Masarykově náměstí a doprava bude regulována městskou policií a Policií ČR.

Fotografie a report z minulého ročníku naleznete zde. 


Podrobnosti na stránce  mestskybeh.cz

red 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Dopravní opatření související s Národní svatováclavskou poutí 2018

Dopravní opatření související s Národní svatováclavskou poutí 2018

Vydáno | 03.09.18 Dne 28. září 2018 dojde od 6.00 do 24.00 hod. k úplné uzávěře Mariánského náměstí ve Staré Boleslavi.

Káranská kamera

Vydáno | 25.06.18 Co se dělo v květnu v Karaném? Na to odpoví již tradiční Káranská kamera. Podobné články

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

 

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Jako Michael Phelps

Jako Michael Phelps

Vydáno | 04.10.16 Již 25. ročník celorepublikové plavecké soutěže proběhne 5. října a zapojí se do ní i městský bazén v Čelákovicích. 

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie