Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 11.05.17

V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K dnešnímu dni je přihlášeno na 300 běžců.

V sobotu 13. května 2017 se v centru historického dvojměstí uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií a jehož start se odehraje v 16.00 hodin na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem. V rámci akce startují ve 14.00 dětské běhy.

Závod odstartuje v 16.00 společně 1/4maraton (10,55 km) a běh na 5 km, ve kterém poměří síly jednotlivci, ale také týmy složené z libovolného počtu lidí, z nichž se do výsledků počítají první tři nejlepší časy. 


Běžci startují na brandýském náměstí a přes Ostrůvek poběží kolem brandýského zámku do Staré Boleslavi. Cestou minou baziliku svatého Václava a za staroboleslavskou bránou odbočí k Lázeňské ulici, odkud přes Houštku poběží zpátky do Brandýsa. Trasa 1/4maratonu jsou dvě kola, liší se jen náběh.


Na náměstí bude pro děti připraven skákací hrad, tvoření, představení vybraných kroužků a vernisáž prací dětí ze školek a kroužků. V Oblastním muzeu na Masarykově náměstí je od 10.00 do 14.00 připraven den plný hrátek, her, příběhů a soutěžení s kocourem Mikešem. Po ukončení závodu v 17.30 bude následovat tombola a vyhlášení vítězů, poté hudební vystoupení na oslavu všech běžeckých výkonů.


Městský běh doprovázejí dopravní opatření. Od 15.00 do 19.00 budou pro hladký a bezpečný průběh akce částečně nebo zcela uzavřeny pro dopravu tyto komunikace: Masarykovo nám., ulice Karla Tájka, Pekařská, S. K. Neumanna, Na Celné, most přes Labe, ulice Maxe Švabinského, Lázeňská, Hluchovská alej, ulice U Hluchova, Ivana Olbrachta, Pod Hrádkem, Na Betháni, F. X. Procházky. Po celý den běhu nebude možné parkovat na Masarykově náměstí a doprava bude regulována městskou policií a Policií ČR.

Fotografie a report z minulého ročníku naleznete zde. 


Podrobnosti na stránce  mestskybeh.cz

red 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Návrh na neplatnost voleb v Čelakovicích

Návrh na neplatnost voleb v Čelakovicích

Vydáno | 22.10.18  Dne 19.10.2018 byl ke Krajskému soudu v Praze podán návrh na neplatnost voleb do Zastupitelstva města Čelákovice. Krajský soud rozhodne do 20 dnů ode dne doručení návrhu zda návrhu vyhoví či nevyhoví.

Program Národní svatováclavská pouť 2018

Program Národní svatováclavská pouť 2018

Vydáno | 05.09.18 Národní svatováclavská pouť začne již ve čtvrtek 27. září duchovním zastavením na Václavském náměstí. Několikadenní události vyvrcholí poutní mší svatou na Mariánském náměstí ve Staré Boleslavi. Hlavním celebrantem zde bude Mons. Jan…Podobné články

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

 

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Jako Michael Phelps

Jako Michael Phelps

Vydáno | 04.10.16 Již 25. ročník celorepublikové plavecké soutěže proběhne 5. října a zapojí se do ní i městský bazén v Čelákovicích. 

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie