Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Jezdecká akademie zaplnila zahradu brandýského zámku

Najděte nás na Facebooku
Jezdecká akademie zaplnila zahradu brandýského zámku

Vydáno | 06.09.16

V neděli 4. září od 14. hodin propukla v zámecké zahradě zámku Brandýs nad Labem tradiční Jezdecká akademie, kterou pořádá Jezdecký klub dětí a mladých jezdců Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Jezdecká akademie reprezentativně připomíná bohatou jezdeckou tradici v Brandýse nad Labem. 

Akci zahájila moderátorka akce Klára Voctářová a Jan Kops se svým western show, lasováním a jezdeckou skupinou Terra Historia. U publika oblíbené vozatajství reprezentovala na Akademii Kateřina Sklenská z JK Semice se svým čtyřspřežím. Kateřina Sklenská je v této disciplíně mistryní ČR a také úspěšnou reprezentantkou na ME a MS. Kategorii Welsh Pony reprezentovali Jaroslav a David Červení.

Krásným zpestřením byla jako vždy drezura, kterou reprezentovala několikanásobná finalistka MČR Eva Horlick. Finále patřilo pořadatelům, Jezdeckému klubu dětí a mladých jezdců Brandýs nad Labem- Stará Boleslav pod vedením Kláry Voctářové. Klub předvedl několik výtečných choreografií a improvizací, které publikum ocenilo pravidelným a bouřlivým potleskem. Jezdecký klub Kláry Voctářové svým vystoupením potvrdil, že patří mezi elitu jezdeckých klubů v ČR. Spolupořadatelem Jezdecké akademie je Město Brandýs nad Labem- Stará Boleslav. Partnerem akce je firma Marek Huber- umělecká agentura.

red
 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie