Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Kde v Polabí oslavit Den dětí?

Najděte nás na Facebooku
Kde v Polabí oslavit Den dětí?

Vydáno | 26.05.16

První červen patří každoročně dětem. Města a obce v našem polabském regionu už pro ně chystají pestrý program. Oslavy začnou už v sobotu 28. května.

Mezinárodní den dětí se uctívá v mnoha zemích již přes šest desetiletí. Za jeho zavedením stála potřeba upozornit světovou veřejnost, že také děti mají svá práva a potřeby. Včetně potřeby bavit se.
Kam za oslavami vyrazit ve středním Polabí?

Přijde i kouzelník
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav oslaví den dětí 2x. V sobotu 28. května, a to od 13.00 hodin v areálu Sokola Brandýs n. L., ulice Tyršova. Celým odpolednem bude provázet Petr Faldus.
Program:
• 13.30 – Amatérské divadlo TJ Sokol Lázně Toušeň
• 14.00 – Požární útok malých hasičů
• 14.30 – Agility a dog-dance
• 15.00 – Hudební vystoupení: skupina Trojboy
• 15.30 – Divadlo Černý Petr
• 15.45 - Taneční vystoupení: Freetime Academy
• 16.00 – Historický šerm
• 16.15 - Vystoupení kouzelníka
• 16.30 – Tancování s Verčou
• 17.00 – Dortová bitva
• 18.00 – Překvapení s pěnou

K tomu všemu ještě po celý den malování na obličej, soutěže pro děti, opékání buřtů, paintball, nafukovací atrakce, modelování ze sádry, střelba z kuše a z luku... Občerstvení pro děti zdarma.

Druhý Den dětí proběhne ve Staré boleslavi o týden déle, tedy v sobotu 3. června od 8.30 na vojenském cvičišti (za areálem Jaselských kasáren). Program bude opravdu vojenský, např. uvidíte průlet lehkého víceúčelového bojového letounu L-159 Alca a víceúčelového bojového letounu JAS-39 Gripen, dynamické ukázky pořádkové jednotky Police ČR a mnoho dalšího. Více zde

Atrakce a divadlo
Milovice chystá program pro děti hned 2x. Dětský den se uskuteční v sobotu 28. května od 14.00 do 17.00 hodin na Hakenově stadionu. Těšte se na vystoupení dívčí skupiny TV Stars, výtvarné dílničky, malování na obličej, atrakce pro děti a občerstvení. Na neděli 29. května si A-Z divadlo Milovice připravilo pro děti pohádku s názvem Královna k sežrání. Představení proběhne od 15.00 hodin ve velkém sále Kulturního domu Milovice. Vstup je zdarma

Vodníci v Toušeni
V městysi Lázně Toušeň oslaví Dětský den aneb pokračování vodníků v Toušeni v neděli 29. května ve 14.00 hodin v Parku profesora Procházky. Děti se mohou těšit na soutěže, divadelní pohádku Pochodem ŤAPI aneb zvířecí pohádka o cestě domů zahraje Sdružení Pohadlo a chybět nebude dětmi velmi oblíbená pěna (cca od 17. hodin).

Co třeba festival?
Dětský areál na ul. Čechova v Lysé nad Labem ožije oslavami MDD v neděli 29. května od 13.00 hodin. Děti si užijí odpoledne plné her, legrace, ukázek pyrotechniky, kynologie a další zábavy. S dětmi můžete zavítat také na festival Lysá žije, kde kromě hudebního programu můžete navštívit různé stánky, doplňkové aktivity pro děti i dospělé, např. dětské divadlo, mobilní planetárium, šachový koutek, dětské krizové centrum, koutek pro děti, skautské aktivity. Součástí akce bude také „blešák“, kde budete moci měnit nebo prodávat jakékoliv předměty, které už sami nevyužijete. Více dočtete zde.

Staročeský jarmark
V Čelákovicích oslaví Den Dětí staročeským jarmarkem. Oslavy se propuknou přesně na Den Dětí 1. června od 14.00 do 17.00 hodin. Na zahradě MDDM v Havlíčkově ulici budou pro děti připraveny hry, soutěže, dílny a ukázka řemesel.

Pod taktovkou hasičů
Naše tipy na oslavy Dne dětí zakončí pozvánka do Kostelce nad Labem. Zde Kostelečtí hasiči připravili na sobotu 4. června Hasičské dětské odpoledne. Program poběží od 14.00 hod. na náměstí Komenského. Čeká na vás spousta zábavy, soutěže, ukázky hasičské techniky, a samozřejmě také občerstvení.

red, foto archiv

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Vydáno | 18.10.17 Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic. Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Vydáno | 18.10.17 Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

 

Příběh tabákového dýmu

Příběh tabákového dýmu

Vydáno | 07.07.17 Městské muzea v Čelákovicích zve všechny na výstavu věnovanou především obalům od tabáku, tabatěrek, krabiček od cigaret, dýmk.

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Vydáno | 07.06.17 V sobotu 10. června se v Neratovicích, v parku za městským kinem, uskuteční přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie