Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Koňská nádhera na brandýském zámku

Najděte nás na Facebooku
Koňská nádhera na brandýském zámku

Vydáno | 02.09.15

Již tuto sobotu 5. září od 14 hodin proběhne na zámku v Brandýse nad Labem jedinečná „kulturně sportovní“ akce JEZDECKÁ AKADEMIE.

Akci pořádá Jezdecký klub dětí a mladých jezdců Brandýs nad Labem-Stará Boleslav v čele s majitelkou klubu Klárou Voctářovou a město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.

Čeká vás bohatá podívaná

Na akci vystoupí například Eva Drozenová a Kristýna Chmelová- úspěšné české reprezentantky v drezuře, přijedou také Dámy v sedle, které předvedou drezuru a loveckou show s dravcem ve stylu 19. století.
JK Semice předvede drezuru čtyřspřeží, Selská jízda Čakovičky si pro Jezdeckou akademii připravila parkur a maraton pony dvojspřeží.
Samotný klub Kláry Voctářové pro akci nastudoval opravdu zajímavé sestavy. My v redakci už trochu víme jak budou vypadat, ale neprozradíme. Můžeme vám ale zaručit, že jejich vystoupení včetně perfektní hudby si skutečně užijete.
Na akci nebude chybět ani občerstvení, které zajistí vyhlášená brandýská restaurace „FELICITA“.

Partneři akce: MAREK HUBER-umělecká agentura, Restaurace FELICITA. Mediální partneři: Městské listy, noviny Prostor, TVÍČKO.

Na fotky z předchozích ročníků se podívejte zde.

red, foto Václav Kváča

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie