Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Max Habanec: Proč jít letos na Excelent Mystic Sk8 Cup

Najděte nás na Facebooku
Max Habanec: Proč jít letos na Excelent Mystic Sk8 Cup

Vydáno | 28.06.16

Divoká jízda Jägermeisteru pokračuje, a tentokrát spolu s Maxem Habancem pojďme naskočit na sk8 a nechme se od něj zlákat na pár nejen skatových triků.

Max je špičkový profi skateboarder, Mystic Sk8 Cup vyhrál již dvakrát, podaří se mu ulovit zlato i letos?

Mezinárodní skate závody Excelent Mystic Sk8 Cup proběhnou první červencový víkend tradičně na pražské Štvanici. Top světoví skateři z cca 25 zemí se od pátku do neděle utkají v disciplínách streetstyle, bowl a best trick. V pátek je na programu předkvalifikace streetstyle evropských jezdců, sobota bude patřit kvalifikaci v disciplínách streetstyle a bowl, v neděli se odjedou samotná finále. Max Habanec, jako loňský vítěz streetstyle, jde přímo do nedělního finále. Nedílnou součástí Mystic Sk8 Cupu je i hudební program, letos se představí britští The Subways a američtí Walls Of Jericho a Norma Jean.

Maxim Habanec se na skate postavil poprvé ve svých šesti letech. Srostl s ním natolik, že se z něj stal profi jezdec, který se velmi úspěšně účastní skateových mistrovství doma i po celém světě. Nyní se opět předvede na závodech Excelent Mystic Sk8 Cup na pražské Štvanici. Pro svou účast nám hned od boku vypálil osm důvodů:

1. Potkat po roce zase známý z celýho světa
2. Užít si víkend plnej skateboardingu
3. Pokusit se zase vyhrát
4. V neděli zapít úspěch nebo neúspěch
5. Je to pro mě tradice už od mala
6. Vidět jezdit Pedro Barrose v bowlu
7. Oslavit příchod léta a prázdnin
8. Zajezdit si!

Zkrátka, Max Habanec si Štvanici užije naplno. A vy?

PR

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie