Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Metal zaduní Lhotou

Najděte nás na Facebooku
Metal zaduní Lhotou

Vydáno | 10.08.16

Již tuto sobotu se ve Lhotě u Staré Boleslavi v rámci festivalu Rock-metalová Lhota představí šestice rozmanitých kapel.

Festival proběhne v sobotu 13. srpna od 18.00 hodin na místním hřišti. Vstupné je 100 Kč. Více nám o festivalu a letošním ročníku pověděl organizátor Martin Hájek.

Proč jste se rozhodli pro umístění festivalu do Lhoty?
Za prvé proto, že téměř všichni ze dvou kapel, ve kterých hraji i já (Medea a Mastaba), pocházíme ze Lhoty a chceme, aby se zde něco dělo, a za druhé, máme zde hezké místo kousek od jezera, i s možností parkování.

Kolikátý ročník se letos koná?
Letos to bude čtvrtý ročník, i když se předtím festival jmenoval jinak, a to je třetí důvod, proč chceme, aby byl zase ve Lhotě.

Na co se mohou návštěvníci festivalu těšit?
Kromě výše zmíněných kapel i na výborný revival Motorhead, který jsme domluvili jako poctu loni zesnulému zpěvákovi a baskytaristovi téhle britské legendy, pak na Sacrastic, kapelu s více než 23letou historií, hodně populární pražské Self Defence, a punk-rockovou formaci Plán útěku, která sice teprve začíná, ale podle nás má velký potenciál. V neposlední řadě na hezké prostředí, dobré pivo a na pódium postavené ze dvou 13,6 m dlouhých návěsů, dobrý zvuk a světelný park.

red, foto archiv

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie