Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Mirakulum otevírá sezonu s řadou novinek

Najděte nás na Facebooku
Mirakulum otevírá sezonu s řadou novinek

Vydáno | 15.04.16

Nové lesní město, lanové centrum v korunách stromů, stovky metrů podzemních chodeb, obří trampolína a velká přírodní skluzavka. To je jen zlomek novinek zábavně-naučného Parku Mirakulum v Milovicích.

Návštěvníci najdou na ploše více než deseti hektarů nové atrakce a herní prvky, ale i rozšířené občerstvení, zeleň a další překvapení.

Sezonu zahájí Rodinný den
Mirakulum se veřejnosti otevře v sobotu 16. dubna velkolepě pojatým Rodinným dnem s Tankodromem. Program opřený o ukázky vojenské techniky a bitevní strategie letos doplní i akce s ROPID: historické pantografy. Na železniční trati mezi Prahou a Milovicemi budou jezdit elektrické soupravy řady 451. Z milovického nádraží do Mirakula dovezou cestující historické autobusy z depa OAD Kolín. Jízdní řád najdete zde. A v Mirakulu na ně čeká cenově zvýhodněný vstup a jízda po úzkokolejné železnici spojující park se sousedním Tankodromem.

Báječní bubeníci a Kouzelník Navaro
Hned na první víkend v letošní sezoně si Mirakulum připravilo lákavý živý program. Tokhi & the Groove Army dá možnost intenzivně pocítit energii bubnů, zažít ji, naladit se na ní a zejména se ji naučit více vnímat. Účastníci se přizpůsobí jednotnému rytmu a ten se spojí v úžasný, fungující celek. Dětské publikum se aktivně a s velkou radostí zapojuje do vystoupení Kouzelníka Navara. Jeho komické scény se střídají s efektními triky a kvalitními žonglérskými kousky.
V neděli 17. dubna to v mirakulovském amfiteátru rozbalí Čiperkové – interaktivní zábavný pořad pro děti, ve kterém se zpívají písničky a děti se učí tancovat. Nedělení odpoledne se s nimi bude střídat Kouzelník Roberto, jenž svými klaunskými čísly rozesměje a pobaví publikum od nejmenších po dospěláky.

Kdy na výlet?
Až do konce dubna bude park přístupný jen o víkendech, od května bude v provozu každý den vyjma pondělků, a to od 10.00 do 18.00. Více na www.mirakulum.cz a na www.facebook.com/ParkMirakulum.

red, foto archiv Mirakulum

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Vydáno | 18.10.17 Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic. Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Vydáno | 18.10.17 Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

 

Příběh tabákového dýmu

Příběh tabákového dýmu

Vydáno | 07.07.17 Městské muzea v Čelákovicích zve všechny na výstavu věnovanou především obalům od tabáku, tabatěrek, krabiček od cigaret, dýmk.

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Vydáno | 07.06.17 V sobotu 10. června se v Neratovicích, v parku za městským kinem, uskuteční přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie