Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Montmartre se už chystá

Najděte nás na Facebooku
Montmartre se už chystá

Vydáno | 31.05.16

Pro milovníky uměleckého setkávání máme výbornou zprávu. V sobotu 4. června 2016 proběhne Polabský Montmartre, den lásky k umění.

II. ročník tohoto prodejního setkání výtvarníků, malířů, šperkařů, sochařů, keramiků, fotografů a dalších umělců se uskuteční na místě vskutku luxusním: v zahradě zámku v Brandýse nad Labem. Při procházce nádhernou zahradou si budete moci nejen prohlédnout, nýbrž také zakoupit díla současných špičkových umělců.

Pro duši i tělo
Návštěvníky dále čeká příjemný doprovodný program. O hudební zážitky se postarají kapely Artmosphere (10.30, rock), Big Five (15.00, rock/blues), Jamchestra (16.30, jungle/jazz) a Exit18 (18.00, poprock). Chybět nebude divadlo pro děti, se kterým přijede Divadlo Kozlík z Pardubic a v pravé poledne zahraje pohádku Jak šel kozlík do světa. Ani o workshopy pro malé i dospělé nebude nouze, např. malba na hedvábí, airbrush, sochaření, facepainting, candybag, ubrousková technika či dílna sypaného písku. Organizátoři samozřejmě pamatují i na chutné občerstvení a kafeterii.
Festival se koná za každého počasí. Afterparty se pak koná v kinoklubu Egyzl, kde brandýská Jamchestra zároveň pokřtí své nové CD.

Marek Huber, foto archiv 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie