Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Nenechte si ujít souboj „dýdžejské“ elity

Najděte nás na Facebooku
Nenechte si ujít souboj „dýdžejské“ elity

Vydáno | 23.09.15

V sobotu 26. 9. se v kině Brandýs nad Labem uskuteční národní finále nejprestižnější DJské soutěže DMC World Championship 2015.

Vítěz tohoto česko-slovenského klání vyrazí na světové finále do Londýna, kde už naši zástupci bodovali skvělým třetím místem v kategorii Team v letech 2013 a 2014.

Hvězdná sestava
Také letos se na pódiu sejdou špičky svého oboru, které se už nějakým prestižním titulem honosí, např. Mike One z Chomutova, Lowa z Ostravy, DJ Milk z Ostravy, DJ Lu2 z Prahy, DJ Kalif z Jihlavy, Ma(c)h-all z Kolína a další. Porota bude sestavena z těch nejlepších, jako je DJ Five z Brna (Vice World IDA Champion 2013) a DJ Friky ze Staré Boleslavi (3rd World DMC Team). Třetí porotce je ze zahraničí a je jím Jon1st, světový šampion DMC z Velké Británie.

Lákavý program
V sobotu od 14. hodin si budete moci užít jak samotnou soutěž, tak i exhibiční vystoupení porotců či unikátní audiovizuální DJ SET. Zůstat můžete také na after party, která bude probíhat v kavárně kina pod taktovkou Trouble Team. Součástí programu je i promítání filmu We Are The Friends a dalších tematických videí. Vstup je volný.

Dýdžejské „řemeslo“ si můžete vychutnat také druhý den v rámci letošní Národní svatováclavské pouti, kdy v neděli 27. 9. v 17.30 hodin v letním kině Houštka zahájí svou exhibici světově uznávaný DJ Friky Flink a Friends.

Line UP sobotní soutěže:

14.00 Open door / Serato / Rane / Denon Workshops
15.00 Cinema Scratch Session / Scratch Workshop by DJ Five
17.00 CZ & SK DMC Eliminace
17.30 DJ Friky / video set / Trouble Team
17.40 finále Supremacy
18.20 DJ Five / showcase / IDA VICE WORLD CHAMPION
18.30 finále DMC Championship 2015
19.30 DJ Jon1st / showcase / DMC WORLD CHAMPION
20.00 film: We Are You Friends
21.40 After Party: Trouble Team & friends

red, foto archiv Friky
 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie