Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Podzimní Klíčkoviny

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 11.10.16

Rodinný klub Klíček si pro všechny příznivce kultury připravil podzimní program. Diamantovou cestu vystřídá Tajuplná Indonésie. S dětmi můžete návštívit obra, podebatovat s Vladimirem 518 o dílu Kmeny a zjistit, jak si čerti hráli na divadlo.  

Středa 12. října od 19:00
Karma - Příčina a následek
Centrum buddhismu Diamantové cesty linie Karma Kagjü zve na veřejnou přednášku Jaroslava Pešty, žáka lamy Oleho Nydahla.

Místo: V Klubu Klíček ve Staré Boleslavi (M. Švabinského 371).

13. října 2016 v 19 hodin
Tajuplná Indonésie - komponovaný program Jany Wolfové
Jedinečný program o Indonésii, kde se divák v rámci komentované projekce fotografií a videoukázek od autorky pořadu Jany Wolfové seznámí s nejatraktivnějšími destinacemi Indonésie: ostrovy Jáva, Bali, Lombok, Sumatra, Sulawesi, Komodo, Sumba a Siberut. Procházka exotickými ostrovy Indonésie je obohacena tanečními vstupy, jedná se o tradiční tance indonéské, indické a orientální v podání skupiny Kintari. Skupina je tvořena indonéskými a českými tanečnicemi. Večer je doplněn o prodejní výstavu indonéských šperků.

Místo: Zámek Brandýs n/L. – Divadelní sál
Vstupné: 60 Kč

23. října 2016 od 15.00 do 17.30 hodin
Návštěva u obra – obří hravé odpoledne pro malé i velké
Na zahradě se usídlil obr. Přes den tvrdě spí, takže se na něj můžete podívat. Přitáhl spoustu obrovsky zajímavých věcí, které si budete moct prohlédnout, některé vyzkoušet a splnit zábavné úkoly v obřím stylu. 

Místo: Zahrada Staroboleslavské rezidence (M. Švabinského 371)

TIP redakce: Čtvrtek 10. 11. 2016 od 19.00 hod.
Přednáška pro veřejnost na téma: Vladimir 518 - Kmeny
Večer s Vladimirem 518, editorem dvou úspěšných knih Kmeny a Kmeny 0, který představí ve zkrácené verzi charakteristiky českých předrevolučních a postrevolučních městských subkultur. Porovnává v nich analogie i rozdílnosti jednotlivých společenství, sleduje chování okrajových kultur v proměnách doby a hledá společné jmenovatele ukryté v centru těchto sociálních struktur.

Místo: Divadelní sál na brandýském zámku
Vstupné: 80 Kč
Kapacita míst omezena - Předprodej vstupenek: Informační centrum, Masarykovo nám., Brandýs nad Labem a Cukrárna U školiček, Komenského 143, Stará Boleslav

Neděle 27. 11. 2016 od 10.00 hod.
Divadlo pro děti: Petrpaslíkovo divadlo - Jak si čerti hráli na divadlo
Petrpaslíkovo divadlo vzniklo na jaře roku 2005 v Nymburce jako kombinace loutkového a živého divadla jedné osoby - Petra Pištěka, pohádkám pro děti od 2 do 10 let vévodí hlasová rozmanitost účinkujícího, podmanivá hudba a loutky. Divadlo se stává plně profesionálním v roce 2007 a své příznivce získává v mateřských a základních školách.

Místo: Rodinný klub Klíček. M. Švabinského 371, Stará Boleslav
Vstupné: 70 Kč za dítě
Kapacita míst omezena - Předprodej vstupenek: Informační centrum, Masarykovo nám., Brandýs nad Labem a Cukrárna U školiček, Komenského 143, Stará Boleslav
Více zde: www.boleslavskyklicek.cz

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie