Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Posledních 50 čísel na Městský běh

Najděte nás na Facebooku
Posledních 50 čísel na Městský běh

Vydáno | 11.05.16

V sobotu 14. května 2016 se v centru historického dvojměstí uskuteční již 3. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. Start vypukne v 15.00 hodin na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem. V rámci akce ve 13.00 startují dětské běhy, pro děti je připraven také bohatý doprovodný program.

Startovní číslo s předstihem  
Pokud se chcete vyhnout frontám, vyzvedněte si své startovní číslo v Infocentru Brandýs nad Labem už tento čtvrtek nebo pátek (12. a 13. května) od 9.00 do 17.00 hodin. Startovní číslo si můžete vyzvednout také v den konání závodu 14. května od 11.00 do 13.30 hodin. Startovní číslo bude vydáno na základě emailu (Předmět: Startovní číslo přiřazeno) a občanského průkazu (případně kopie OP), ve kterém se bude shodovat jméno, příjmení a rok narození. Běžci do 18 let musí donést nebo v předstihu zaslat souhlas zákonného zástupce!

V 15.00 hodin startují 1/4maraton (10 549 metrů) a běh na 5 km, v nichž změří své síly jak jednotlivci, tak týmy.
Běh Brandýsem a Boleslaví bude mít celkem šest absolutních vítězů – nejlepší žena, muž a tým pro každou ze dvou tratí. Délka 1/4maratonu je oficiálně změřena dle pravidel atletiky a splňuje všechny podmínky IAAF/AIMS.

Registrace na místě
Registrace na místě probíhají od 11.00 do 13.30 hodin, avšak pouze do vyprodání čísel. Zbývá jich necelých 50.

Sdružování do týmů
Sdružování do týmu a jejich zakládání již bylo zastaveno.

Občerstvení pro běžce i neběžce
Běžci mají v rámci startovného zajištěnou vodu na občerstvovací stanici (5. km) a v cíli, kde bude k dispozici také kus sladkého ovoce. Ostatní občerstvení bude k dispozici přímo na náměstí, ale také v brandýském kině, kde je situována podstatná část zázemí závodu.

Program po ukončení závodu
Po ukončení závodu v 16.30 bude následovat tombola a vyhlášení vítězů. Cca v 17.30 začně na oslavu všech běžeckých výkonů hudební vystoupení kapel Vombat Kruton a Interpret neznámý.

Dopravní omezení
S ohledem na přípravy běhu jsou zrušeny pravidelné sobotní farmářské trhy na náměstí a návštěvníky čekají též dopravní opatření – od 14.00 do 17.00 hodin budou pro hladký a bezpečný průběh akce částečně nebo zcela uzavřeny pro dopravu Masarykovo náměstí, kde je rovněž zákaz parkování, a ulice Karla Tájka, Pekařská, S. K. Neumanna, Na Celné, most přes Labe, ulice Maxe Švabinského, Lázeňská, Hluchovská alej, ulice U Hluchova, Ivana Olbrachta, Pod Hrádkem, Na Betháni a F. X. Procházky. Doprava bude regulována městskou policií a Policií ČR.

Více na www.mestskybeh.cz

red, foto archiv 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie