Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Pro informace na Veletrh studijních oborů

Najděte nás na Facebooku
Pro informace na Veletrh studijních oborů

Vydáno | 01.02.16

Výběr toho správného a nejvhodnějšího budoucího zaměstnání není lehký úkol. Pomoci může Veletrh účňovských a studijních oborů - ŘEMESLA 2016. 

Akce Veletrh učňovských a studijních oborů - ŘEMESLA 2016, kterou pořádaná Krajská hospodářská komora Střední Čechy se koná ve dnech 18. - 20. února na Výstavišti v Lysé nad Labem. Záměrem akce je představit střední školy Středočeského kraje z regionů Praha-východ, Nymburk, Kolín, Mladá Boleslav, Mělník.

Jako v předchozích ročnících je pro účastníky veletrhu připraveno zajímavé soutěžní klání a pro návštěvníky velice pestrý program, který zajistí prezentující se střední školy. Kromě prezentace ve stáncích se školy zúčastní Soutěže o nejlepší prezentaci školy, kterou pro ně KHK Střední Čechy připravila. Pro tuto soutěž si každá škola připraví krátkou prezentaci, kterou představí na pódiu student školy.

Kromě hlavní aktivity budou mít střední školy možnost přilákat pozornost návštěvníků dalšími způsoby. Každá škola bude mít k dispozici svůj stánek, kde představí žákům ZŠ, jejich rodičům a dalším návštěvníkům akce obory, které nabízí. Gastronomické školy si připraví ochutnávky svých výrobků, v dalších stáncích se budou mít návštěvníci možnost zkrášlit, či ostříhat, popř. vyrobit si drobný dárek. Program nabízí také seznámení žáků ZŠ, SŠ a jejich rodičů s nabídkou některých firem z okolí, které chtějí motivovat žáky k výběru studijního oboru a mohou nabídnout absolventům práci v jejich firmě. Prezentace škol budou doplněny zajímavým doprovodným programem, vrcholem programu bude jako každý rok módní přehlídka SŠ oděvního a grafického designu Lysá nad Labem.

Zahájení akce ve čtvrtek 18. 2.2016 je v 10.00 hodin, v pátek 19. 2.2016 už v 9. 00 hodin.

Program akce čtvrtek 18. 2.: 
10:00: Slavnostní ZAHÁJENÍ Veletrhu
Vyhlášení soutěže v prezentaci škol
Představení odborné poroty a sponzorů akce
10:30-12:50: Prezentace škol
12:50: Módní přehlídka SŠ oděvního a grafického designu Lysá nad Labem

Program akce pátek 19.2.:
9:00-12:30 hoPrezentace škol
11:00 hod Módní přehlídka SŠ oděvního a grafického designu Lysá nad Labem
12:30 hod Vyhlášení vítězů Soutěže o nejlepší prezentaci školy a
Ceny veřejnosti v nejlepší prezentaci školy

Kontakt
Více informací poskytne paní Šizlingová, KHK Střední Čechy, Pražská 298, Brandýs nad Labem, tel. 702 020 489, e-mail sizlingova@komora.cz.

red, foto archiv KHK Střední Čechy

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Vydáno | 18.10.17 Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic. Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Vydáno | 18.10.17 Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

 

Příběh tabákového dýmu

Příběh tabákového dýmu

Vydáno | 07.07.17 Městské muzea v Čelákovicích zve všechny na výstavu věnovanou především obalům od tabáku, tabatěrek, krabiček od cigaret, dýmk.

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Vydáno | 07.06.17 V sobotu 10. června se v Neratovicích, v parku za městským kinem, uskuteční přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie