Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Rockeři se valí do Brandýsa!

Najděte nás na Facebooku
Rockeři se valí do Brandýsa!

Vydáno | 13.10.15

Ve známém Saloonu proběhne již pátý ročník festivalu Rock nad Labem. 

Festival je už tak úspěšný, že v loňském roce se stal předmětem veřejné debaty dokonce i plakát a anglické názvy vystupujících kapel, což lidem kolem festivalu nápadně připomínalo legrační historky z období totality. A co nás tedy čeká letos?

Našrot
Havlíčkobrodská skupina s morálně závadným názvem (děláme si legraci!) má na svém kontě sedm studiových nahrávek, tři „živáky“ a účast na několika žánrových samplerech.

Jolly Joker
Jolly Joker & The Plastic Beatles Of The Universe navazují na jednu z nejzásadnějších kapel českého i světového undergroundu, skupinu The Plastic People of the Universe. Těšit se můžete na dvoušlapkový uragán v expresivním crossoveru. Kdo nevíte, co to znamená, tak přijďte, musí se to slyšet.

A dál?
Festivalu se tradičně zúčastní i kapely Vombat Kruton a Tvuj Dědek. Nadšenci rocku, zapište si tedy datum 17. října od 20.00. Vstupné je rozumných 100 Kč.
Pořadatelem akce je David Šenk v partnerství s městem Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.

red, foto archiv David Šenk
 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie