Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Schůze múz v Brandýse nad Labem

Najděte nás na Facebooku
Schůze múz v Brandýse nad Labem

Vydáno | 03.02.16

Knihovna Eduarda Petišky Brandýs nad Labem vás zve na Valentinský poetický večer autorského čtení současné české poesie. 

Již trináctý ročník autorského čtení současné poezie, tzv. Valentinský poetický večer, pod novým názvem Schůze múz 2016, se uskuteční v pátek 12. února od 19.00 v Knihovně Eduarda Petišky v Brandýse nad Labem.

Poslechnout si můžete verše těchto autorů: Básněnka Ivana (Praha), Pavel Pavlík (Pacov), Zbyněk Ludvík Gordon (Brandýs nad Labem), Vendula Eliášová (Brandýs nad Labem) a Bogdan Trojak (Bořetice).
O hudební část večera se postará písničkářka a akordeonistka Alexandra Niklíčková (Úherce).

Tak přijďte. Večer v příjemné společnosti básníků za to stojí.

red

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie