Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Soutěžíme o lístky na Rock nad Labem

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 10.10.16

Rockové duše, připravte se. V sobotu 15. října se v legendárním Saloonu v Brandýse nad Labem od 20 hod. rozjede ROCK NAD LABEM.

Festival otevře břevnovská kapela VT Marvin, známá neortodoxním spojením melodičnosti, rychlosti a textů s nadhledem. Po skvělých ohlasech z minulého roku opět zahraje havlíčkobrodská hardcorová kapela Našrot, která předvede ostré riffy a specifický přednes frontmana Hraboše. Lokální scénu tradičně zastoupí pořádající Vombat Kruton se svým klasickým, i když poněkud pokřiveným, bigbítem. Skupina připravuje nové CD a na festivalu pokřtí svůj maxisingl. Celou akci pak uzavře Tvůj dědek ze Záryb hrající melodický punk rock okořeněný saxofonem.

„Rock není jen hudba. Je to životní styl, který dodává energii a radost ze života všem bez rozdílu profese i věku. Proto na Rock nad Labem tak rád chodím a podporuji plány pořadatele akce pana Davida Šenka“, říká jeden z partnerů akce Marek Huber.

Soutěž o vstupenky
Vstupné na akci je 120 Kč a my pro vás máme soutěž o 3x2 vstupenky. Soutěžní otázka zní: Kolikátý ročník Rock nad Labem se letos koná? Odpovědi posílejte na email redakce@novinyprostor.cz do středy 12. října. 

red, foto archiv
 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie