Registrace
Zapoměli jste své heslo?

„SVATOVÁCLAVSKÁ“ zábava v Houštce

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 25.09.15

Houštka ve Staré Boleslavi byla vždy centrem kultury a zábavy. Vědí to i pořadatelé Národní svatováclavské pouti, a tak se staroboleslavská Houštka stane již od 25. září centrem lidové zábavy a kultury. 

 

Od pátku 25. září až do pondělí 28. září můžete do Houštky vyrazit na oblíbenou a tradiční Lidovou pouťovou zábavu a na unikátní pouťové atrakce, které se pořadatelům lidové pouti podařilo zajistit.
Od Lázeňské ulice až do Houštky na vás čekají stánky s pochutinami, občerstvením, pitím všeho druhu v čele s burčákem, s ukázkami lidových řemesel a se zábavou pro děti i dospělé.

V sobotu 26. září od 15 hodin zahajuje svůj program Letní kino Houštka s koncertem skupin Antikvariát a Kingsize Boogiemen.

V neděli 27. září se těšte na „SVATOVÁCLAVSKOU hudební HOUŠTKU 2015“. Od 13.15 hodin proběhne v Letním kině Houštka pravá rocková a taneční smršť. Na podiu se postupně vystřídají kapely Vombat Kruton, Tvuj Dědek TD, Dekameron a Klasickej postup. Od 17.30 hodin  zahájí svou show světově uznávaný DJ Friky s bubeníkem Lukášem Pavlíkem, trumpetistou Dave trumpeteer a se Štěpánem Eliášem, hráčem na syntetizátor. Od 20.40 hodin odehraje svůj hodinový koncert zpěvák Michal Hrůza a Kapela Hrůzy.

Podrobný program Národní svatováclavské pouti naleznete zde

red
 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Národní svatováclavská pouť 2016 ve fotkách

Národní svatováclavská pouť 2016 ve fotkách

Vydáno | 30.09.16 Čtrnáctá Národní svatováclavská pouť probíhá ve dnech 27. září až 2. října ve Staré Boleslavi. Jak probíhá se můžete podívat díky bohaté…

STARÁ BOLESLAV OPĚT UCTÍ SVATOVÁCLAVSKOU TRADICI

STARÁ BOLESLAV OPĚT UCTÍ SVATOVÁCLAVSKOU TRADICI

Vydáno | 27.09.16 Svatý Václav, kníže a český patron je symbolem kontinuity české státnosti.

 

Noc kostelů 2016 v Polabí

Noc kostelů 2016 v Polabí

Vydáno | 07.06.16 Noc kostelů, každoroční příležitost navštívit v působivé noční atmosféře kostely a další církevní památky, přichází letos v pátek 10.…

Poklona Svatováclavské pouti

Poklona Svatováclavské pouti

Vydáno | 29.09.15 Zeptali jsme se čelních Středopolabských představitelů, co pro ně znamená Národní svatováclavská pouť.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie