Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Teď je ta nejlepší doba na surfing!

Najděte nás na Facebooku
Teď je ta nejlepší doba na surfing!

Vydáno | 24.05.16

Ano, i letos můžete poměřit své síly s umělou vlnou v Brandýse nad Labem. A teď je ta nejlepší doba.  

O vzniku surfové vlny v Brandýse nad Labem jsme vás již informovali zde. Vlna je součástí umělého kanálu pro vodní slalom přímo pod brandýským zámkem. Projet se tady můžete každý den od 17.30 do 19.30, o víkendu od 15.00 do 17.00, to je doba, kdy je v kanálu největší množství vody. Mimo tyto hodiny je do kanálu pouštěno vody mnohem méně, vlna nefunguje a kanál slouží pouze lodím. Na místě je k dispozici půjčovna kvalitních surfů (CBS) a neoprenů (Rip Curl), takže nezoufejte, pokud nemáte vlastní výbavu. Vstup na vlnu stojí 250 Kč, půjčení surfu 200 Kč a neoprenu 150 Kč.

Pro nejaktuálnější informace sledujte Facebook Surfwave.cz nebo volejte 777 952 222.

Kdo zaváhá, nesurfuje 
Provozovatelé surfové vlny upozorňují, že většinu léta bude vlna mimo provoz, a to z důvodu množství vody v řece. Pokud se tedy nestane zázrak nebo neprožijeme extrémně deštivé léto. To znamená, že teď je nejlepší doba na surfing! Vlna je silná, protože teče hodně vody a v neoprenu už není zima. Možná nemáte ještě chuť vlézt do vody, ale až ji dostanete, tak bude sucho a surfing v řece už si letos nevyzkoušíte... Vloni byla vlna od půlky června až do konce září kvůli nedostatku vody vypnutá. Kdo chce jezdit tak ať moc neváhá a zamluví si prkno nebo neopren na 777 952 222. Vlně zdar!

Inspirujte se  
Jen pár dní zbývá do premiérového spuštění jedinečného dokumentárního projektu „Choose Your Wave“, jenž sleduje české surfaře žijící v různých koutech světa a to, jak jejich rozhodnutí podřídit svůj život surfingu změnilo jejich osud a otevřelo jim úplně nové perspektivy a cesty. Dokument, za nímž stojí režisér Martin Smékal a producent Standa Hruban, zhlédnou v květnu a červnu 2016 diváci v devíti českých městech a v Bratislavě, kteří se mohou těšit na tvůrce projektu, osobnosti z oblasti surfingu, špičkové české DJs, neotřelé příběhy, kouzelné pohledy na pláže od tropických až po chladné severské krajiny a někde i na lahůdku v podobě působivých exhibicí či hravých fotografických kompozicí. Přehled premiér naleznete zde a trailer k dokumentu zde.

Tak přijďte i vy a přesvědčte se, že nikdy není pozdě pustit se za svým snem, nepřestávat lovit, naskočit na tu správnou vlnu a změnit tím svůj život.

red, foto surfwave.cz a Jakub Michna 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie