Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Tenisový turnaj čtyřher 2017

Najděte nás na Facebooku
Tenisový turnaj čtyřher 2017

Vydáno | 04.09.17

V neděli, 27.8. 2017 proběhl v LTC Houštka Stará Boleslav, tradiční tenisový turnaj pořádaný MS ODS Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. 

Samotný turnaj začal hned po registraci. Milým překvapením byla pestrost skupin tenistů různých hracích úrovní, od vysoké až po hráče, kteří hrají jen sporadicky. Pořadatele potěšil i zájem mladých hráčů. Ten nejmladší byl teprve devítiletý Filip Vomastek.

Účast byla jako vždy hojná,  členové ODS, voliči, nevoliči, příznivci, kamarádi a samozřejmě také děti. Mezi hosty byl viděn starosta Líbeznic, zastupitel a náměstek hejtmanky Středočeského kraje Martin Kupka a ředitel VŠ CEVRO Institutu Jiří Kozák, ale i bývalý starosta města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Ondřeje Přenosil.  Fotografie z akce naleznete v galerii. 

Výsledky tenisového turnaje

1. místo: P. Vlček a P. Plašil.
2. místo: J. Štíbr, D. Procházka
3. místo: K.Daněk-B.Kotková
3. místo: Z.Kolář-J.Janík.

red

 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Do čela na archeologicky nález

Do čela na archeologicky nález

Vydáno | 06.06.18 V místě budoucího sportoviště v Záluží bylo v rámci záchranného archeologického výzkumu odhaleno devět keltských hrobů datovaných do laténského období doby železné (přibližně 400 let před Kristem). Na 7. 6. 2018 v době od 9:00 do 15:00 hodin…

Léto v Čela

Léto v Čela

Vydáno | 01.06.18 Najdete zde akce od června do začátku září 2018.  Podobné články

Dnes v noci končí cesta přes Čtyři kameny

Dnes v noci končí cesta přes Čtyři kameny

Vydáno | 07.06.18 K ukončení uzavírky exitu 14 – sjezdu z dálnice D10 do Staré Boleslavi – dojde dnes,  7 června 2018 kolem 24:00 hod.  

Do čela na archeologicky nález

Do čela na archeologicky nález

Vydáno | 06.06.18 V místě budoucího sportoviště v Záluží bylo v rámci záchranného archeologického výzkumu odhaleno devět keltských hrobů datovaných do…

 

Léto v Čela

Léto v Čela

Vydáno | 01.06.18 Najdete zde akce od června do začátku září 2018.  

VEJŠLAP JARNÍM POLABÍM

VEJŠLAP JARNÍM POLABÍM

Vydáno | 07.04.18 Trasy vedou Chráněným územím Lipovka, turistickou naučnou stezkou Polabím. Start 14. dubna, v 9 hodin v Čelákovicích před Městským úřadem,…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie