Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Tipy na víkend 10.-12. 6. - Warcraft, Noc kostelů a 3 hudební festivaly

Najděte nás na Facebooku
Tipy na víkend 10.-12. 6. - Warcraft, Noc kostelů a 3 hudební festivaly

Vydáno | 10.06.16

Navštivte muzea po setmění nebo se si zajděte na komedii o Emě Destinnové, nebo protančete celý víkend v Milovicích. 

Noc kostelů
Noc kostelů, každoroční příležitost navštívit v působivé noční atmosféře kostely a další církevní památky. Také brány polabských kostelů a památek budou pohostinně otevřeny všem příchozím. Kdy a kde jsme psali zde.
Kdy: pátek 10. června

Votvírák
Dnes startuje na letišti v Milovicích už desátý ročník multižánrového festivalu Votvírák. Každoročně v jeho programu nechybí mnoho předních českých a slovenských kapel. Až do neděle se na pódiu vystřídají třeba Kryštof, Chinaski, Richard Müller, Mandrage, Mig 21, Wohnout, Sto zvířat, Vypsaná fixa, Visací zámek, UDG, Rybičky 48, Horkýže Slíže, Dymytry či MarpoK & Troublegang, Prago Union či Smack. Běžné vstupenky budou k dostání i na místě za 390 korun.
Kdy: pátek-neděle
Kde: letiště Milovice

Comedia finita
Nesmírně vtipná hra o naší nejslavnější operní pěvkyni Emě Destinnové. Výpovědi její pedagogické konkurentky, uklízečky, společnice a komorné jsou svědectvím nejen o úspěších a pádech Emy Destinnové, ale především o závisti a malosti, které jako důvěrné známé provázejí i naše životy. Hrají: Valérie Zawadská, Kateřina Macháčková, Lucie Kožinová, Anna Kulovaná, Karel Soukup. Vstupné 250 Kč.
Kdy: pátek 10. června od 20.00
Kde: Kino Lysá nad Labem

Warcraft: První střet
Warcraft je fenoménem herního světa. Důkazem jeho nesmírné popularity může být více než sto miliónů hráčů, kteří si některou z verzí této hry zahráli. Převedení Warcraftu na filmové plátno bránily pouze technologické limity kinematografie. Tato omezení právě padla a velkolepé fantasy dobrodružství o bolestivém setkání dvou různých světů konečně přichází na filmové plátno.
Kdy: pátek 10. června od 22.00
Kde: Letní kino Houštka

Louka Fest
Dvoudenní hudební festival, který představí ty nejlepší interprety české folkové a bluegrassové scény a zároveň dá prostor i místním amatérským kapelám a mladým talentovaným muzikantům. V pátek zahrají Klára & Markéta, 4zdi a Marien. V sobotu zahrají např. Brigita & Štěpán, Elixír, Trojboy, Vláďa Šunda, Cop, Jan Vančura, Irena Budweisserová a Plavci a 25 let kapely oslaví Robert Křesťan a Druhá tráva. Podrobnosti k programu vstupenkám na www.loukafest.cz.
Kdy: pátek 10. června od 17.00, v soboru 11. června od 10.00
Kde: nádvoří brandýského zámku (pátek), Panská zahrada Brandýs nad Labem (sobota)

Setkání na náměstí
Zahájení léta na čelákovickém náměstí: moderovaný hudební festival s doprovodným programem a trhem. Vystoupí například Václav Neckář, Michal Ambrož a Hudba Praha, Verona, Štěpán Urban, The Beatles revival Prezentovat se budou i pěvecký soubor Triangl a soubory ZUŠ Jana Zacha, divadélko Kůzle zahraje hudební představení pr oděti a chybět nebude skákací hrad. Vstup zdarma.
Kdy: sobota 11. června od 13.00 do 22.00
Kde: Čelákovice, nám. 5. května

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Vydáno | 18.10.17 Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic. Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Vydáno | 18.10.17 Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

 

Příběh tabákového dýmu

Příběh tabákového dýmu

Vydáno | 07.07.17 Městské muzea v Čelákovicích zve všechny na výstavu věnovanou především obalům od tabáku, tabatěrek, krabiček od cigaret, dýmk.

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Vydáno | 07.06.17 V sobotu 10. června se v Neratovicích, v parku za městským kinem, uskuteční přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie