Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Tipy na víkend 27. 5. -28. 5. - Den dětí, závody, hudební festival a veteráni

Najděte nás na Facebooku
Tipy na víkend 27. 5. -28. 5. - Den dětí, závody, hudební festival a veteráni

Vydáno | 26.05.16

Poslední květnový víkend je nabitý akcemi pro celou rodinu. Svůj program si vyberou jak rodiny s dětmi či senioři, tak i mladí. Ať už jste příznivci kultury nebo sportovci, jsou tu víkendové polabské tipy pro všechny.

Sraz veteránů
V sobotu 28. května od 10.00 hodin se v zahradě zámku Brandýs nad Labem uskuteční setkání majitelů a milovníků historických automobilů a motocyklů nazvané Sraz veteránů na brandýském zámku. Více jsme psali zde.

Víkendový běh
V sobotu 28. května proběhne v okolí fotbalového hřiště v Kostelci nad Labem šestý ročník Kosteleckého duatlonu dětí a mládeže, závodu, jenž kombinuje běh a jízdu na kole. A v neděli 29. května startuje již 113. ročník běžeckého a chodeckého závodu "Eleven půlmaraton Praha-Brandýs”. Více se dočtete zde.

Den dětí
Den dětí je sice až 1. června, ale oslavy v polabských místěch a obcích začnou již tento víkend. Kam za oslavami vyrazit ve středním Polabí se dočtete zde.

Lysá žije
Historicky prvním ročník městských slavností v Lysé nad Labem. Ve dvou dnech (pátek a sobota) vystoupí na dvou hudebních scénách mnoho skvělých umělců v čele s Ivanem Mládkem a jeho Banjo Bandem. Kromě hudební produkce je kladen důraz na využití potenciálu místních podnikatelů a spolků. Podrobnosti zde.

Rollo Liga
O víkendu proběhne v Mečeřízi (sobota) a ve staroboleslavské Houštce (neděle) 1. kolo koloběžkové Rollo ligy 2016 „O putovní přilbici svatého Václava“. Česká Rollo liga je otrbřená pro všechny koloběžkáře, i bez registrace u Českého svazu koloběhu.
Startovní kategorie jsou následující: žáci/žákyně 2006-2004, kadeti/kadetky 2003-2001, junioři/juniorky 2000-1999, senior/muži/ženy 1998-1977, masters/muži/ženy 1976-1967, veteráni/veteránky 1966-1956, ultraveteráni/ultraveteránky 1955+. Starotovné činí 200 Kč(kadeti/tky 100Kč, žákovské kategorie zdrama) plus 500 Kč vratná záloha na čip.
Podrobnosti k sobotnímu vytrvalostnímu závodu na 23 km naleznete zde. Vše potřebné k nedělnímu kritériu v Houštce se dočtete zde.

red, foto archiv 

 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Vydáno | 18.10.17 Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic. Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Vydáno | 18.10.17 Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

 

Příběh tabákového dýmu

Příběh tabákového dýmu

Vydáno | 07.07.17 Městské muzea v Čelákovicích zve všechny na výstavu věnovanou především obalům od tabáku, tabatěrek, krabiček od cigaret, dýmk.

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Vydáno | 07.06.17 V sobotu 10. června se v Neratovicích, v parku za městským kinem, uskuteční přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie