Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Troška filmu aneb Točení v Toušeni

Najděte nás na Facebooku
Troška filmu aneb Točení v Toušeni

Vydáno | 08.12.15

V městyse Lázně Toušeň v prostorách firmy 1. Toušeňská, s. r. o., (v bývalém cukrovaru) se čas od času točí filmy, videoklipy a reklamy, které pak vidíme v kinech a televizi.

Natáčely zde dokonce filmové hvězdy, jako je například Sean Connery, Vin Diesel, Uma Thurmanová, Pierce Brosnan, Pierre Richard, Claudia Cardinalová a spousta dalších celebrit zvučných jmen.

Strašidla a hvězdy
Nedávno sem přijel natáčet scény pro svou novou rodinnou komedii Strašidla i nejznámější český režisér Zdeněk Troška. Během 14 dní jeho pobytu v Toušeni se s ním setkali jeho fanoušci, mj. i kuchařky z toušeňské mateřské školky Zdeňka Procházková, Jitka Lazáková a Květa Fialová, které hercům a štábu přinesly ochutnat uzeniny zdejšího pana řezníka Petra Lazáka. Pan režisér Troška pozval své hosty nahlédnout i do ateliéru, kde mohli vidět herecké osobnosti, jako je Tereza Kostková, Bronislav Kotiš, Sára Sandeva, Carmen Mayerová, Jiří Dvořák, Tereza Bebarová a další. Vyfotit se s herci přišly i děti: toušeňští žáci Eliška Nezavdalová a Dan Belán. Hvězdně obsazenou komedii Strašidla Zdeňka Trošky uvidíme v kinech poprvé v srpnu 2016.

Miroslav Chyba, foto autor
 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Vydáno | 18.10.17 Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic. Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Vydáno | 18.10.17 Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

 

Příběh tabákového dýmu

Příběh tabákového dýmu

Vydáno | 07.07.17 Městské muzea v Čelákovicích zve všechny na výstavu věnovanou především obalům od tabáku, tabatěrek, krabiček od cigaret, dýmk.

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Vydáno | 07.06.17 V sobotu 10. června se v Neratovicích, v parku za městským kinem, uskuteční přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie