Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Umělá slalomová dráha bude hostit MČR žáků ve vodním slalomu a sjezdu

Najděte nás na Facebooku
Umělá slalomová dráha bude hostit MČR žáků ve vodním slalomu a sjezdu

Vydáno | 04.09.15

Již tento víkend se na zrekontruované trati pod brandýským zámkem koná Mistroství ČR žáků ve vodním slalomu a sjezdu. 

Po loňském úspěšném uspořádání Českého poháru žáků ve vodním slalomu a Mistrovství ČR ve sjezdu letos v Brandýse opět poměří síly nejlepší republikoví slalomáři a sjezdaři v žákovské kategorii.

Původně měl Brandýs hostit republikový šampionát dorostu, počátkem srpna však došlo i díky stavu vodních toků v ČR ke změně a na zrekonstruované umělé slalomové dráze pod brandýským zámkem si o víkendu 5. a 6. zazávodí žáci. Slalom začne v sobotu v 10. hodin a sprint v neděli taktéž v 10. hodin. 

V loňském roce se na brandýské trati závodilo po dlouhých letech a do Brandýsa zavítalo na 280 závodníků. I divácká atmosféra byla vynikající. Na to chtějí pořadatelé letos jednoznačně navázat.  

Do organizace akce je, kromě Kajak klubu a Dukly, zapojeno také Centrum vodních sportů Brandýs. „O spolupráci jsme také požádali brandýskou organizaci Sport Maker, která nám pomáhá s marketingovými činnostmi a propagací. Věříme, že se nám závody opět podaří uspořádat na vysoké úrovni a budou divácky atraktivní“, sdělil redakci na dvojnásobný olympijský medailista Jaroslav Volf.

Na fotografie z loňského roku se můžete podívat zde.

red, foto Václav Kváča 

 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie