Registrace
Zapoměli jste své heslo?

V Brandýse nad Labem zahraje Michal Hromek Consort

Najděte nás na Facebooku
V Brandýse nad Labem zahraje Michal Hromek Consort

Vydáno | 30.06.16

Stylový letní zážitek čeká na každého, kdo navštíví tento pátek koncert předního českého kytaristy Michala Hromka a jeho souboru Michal Hromek Consort.

Koncert se koná v pátek 1. července od 19.30 hodin v kostele Obrácení svatého Pavla v Brandýse nad Labem.
Na koncertu zazní irské balady a tance a písně na verše moderních českých básníků (B. Reynek, J. Kainar, P. Kolmačka, I. Blatný, Petr Eben a další)
Soubor Michal Hromek consort se původně specializoval na interpretaci irských a skotských barokních i lidových témat. V posledních letech ale soubor začíná hudebně mapovat také hudbu českou. Koncert souboru se v Brandýse nad Labem koná v rámci turné „Folk-Baroque“.

Marek Huber, foto archiv autor

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie