Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Víkend v Polabí

Najděte nás na Facebooku
Víkend v Polabí

Vydáno | 09.09.16

Tipy na víkend 9.-12. září - Dětský cykloden, Divadlo, finále DJské soutěže a pohár.

Víkend se nám opět přiblížil a my tu pro vás máme pozvánky na několik různých polabských akcí.

Čelákovice na kole

Dětský cyklistický den se závodem.
Jedná se o 7. ročník zábavného odpoledne pro děti od 2 do 10 let, který se uskuteční v sobotu 10. 9. 2016 v čelákovicekém areálu loděnice V Nedaninách. V minulém roce se do závodu zaregistrovalo 89 závodníků, kteří si rozebrali 16 sad originálně připravených medailí. Více zde. 

Brandýs a Boleslav v divadle a u DJs

Divadelní Brandýs
Festival začíná v pátek 9. září v Kině Brandýs. Od 20 hodin tam své představení Bůh masakru odehraje DS Samodiv z Prahy
V sobotu 10. září se připravte na ČINOHERNÍ SOBOTU, opět v Kině Brandýs. Program bude probíhat od 16 hodin. Těšit se můžete na koncerty, divadelní představení i autorská čtení.
V neděli 11. září se nám festival přestěhuje na zámek v Brandýse nad Labem, na kterém nás čeká POHÁDKOVÁ NEDĚLE. Program začíná v 10 hodin. Více zde.

V neděli 11. září se v městkém kině Brandýs nad Labem od 18.00 hodin roztočí desky dalšího ročníku národního finále CZ & SK DMC Championship 2016 pod taktovkou DJ Friky. Více zde.

Polabský veletr v Lysé nad Labem 
Třinácký ročník Polabského knižního veletrhu se bude konat na výstavišti v Lysé nad Labem, od pátku 9. do neděle 11. září. Otevřeno bude každý den od 9.00 do 17.00 hodin. Expozice vystavovatelů doplňuje bohatý doprovodný program, besedy, autogramiády, veřejná čtení, nakladatelské soutěže, literární soutěž pro veřejnost, výstavky. Každoročně se zde věnuje některé významné literární a kulturní osobnosti Cena Polabského knižního veletrhu za celoživotní zásluhy o českou literaturu a bude tomu tak i letos. Více zde. 

Pohár Milovic
Na sobotu 10.9. si SDH Milovice připravily Pohár Milovic v požárních útocích mladých hasičů. Akce začíná v 9.00 hodin na Hakenově stadionu. Součástí je ukázka techniky a nábor do kroužku mladých hasičů. Více zde. 

red

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS?

Vydáno | 18.10.17 Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic. Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Recepty pro Prahu a střední Čechy dle ODS? Dostupné bydlení a více peněz pro stavbu dálnic

Vydáno | 18.10.17 Bydlení se tak stává nedostupným pro střední třídu a to musíme změnit.

 

Příběh tabákového dýmu

Příběh tabákového dýmu

Vydáno | 07.07.17 Městské muzea v Čelákovicích zve všechny na výstavu věnovanou především obalům od tabáku, tabatěrek, krabiček od cigaret, dýmk.

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Neratovice se chystají na první ročník Festivalu piva

Vydáno | 07.06.17 V sobotu 10. června se v Neratovicích, v parku za městským kinem, uskuteční přehlídka a s ní spojená ochutnávka piv z produkce…

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie