Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Vyběhni s učitelem

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 02.11.16

Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

Ve čtvrtek 20. října se to v okolí zámecké zahrady v Brandýse nad Labem hemžilo běžci. Nešlo zde o výkony, ale o správnou bežeckou techniku. Pod vedením instruktorky Zuzany Vomastkové a Mgr. Michala Pietraka si běžci měli možnost osvojit techniky přirozeného běžeckého stylu s možností vyzkoušení běžeckých bot (Salming) podporující přirozený běžecký styl. Tuto možnost využila většina účastníků čtvrtečního běhu.
A jak říká běžecká instruktorka Zuzana Vomastková, čtvrteční odpolední výběhy v Brandýse bude organizovat pravidelně, díky zjmu běžců, převážně z řad začátečníků.
Vyběhnout společně můžete už tento čtvrtek 3. 11. z Masarykova náměstí. Sraz běžců je v 17.55 na recepci v 1. patře Free Time Academy, kde je zajištěno částečně zázemí (je možné se zde převléknout do sportovního oblečení a oblečení uložit do skříňky).

red, foto Zuzana Vomastková 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Dopravní opatření související s Národní svatováclavskou poutí 2018

Dopravní opatření související s Národní svatováclavskou poutí 2018

Vydáno | 03.09.18 Dne 28. září 2018 dojde od 6.00 do 24.00 hod. k úplné uzávěře Mariánského náměstí ve Staré Boleslavi.

Káranská kamera

Vydáno | 25.06.18 Co se dělo v květnu v Karaném? Na to odpoví již tradiční Káranská kamera. Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Jako Michael Phelps

Jako Michael Phelps

Vydáno | 04.10.16 Již 25. ročník celorepublikové plavecké soutěže proběhne 5. října a zapojí se do ní i městský bazén v Čelákovicích. 

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie