Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Vyběhni s učitelem

Najděte nás na Facebooku

Vydáno | 02.11.16

Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

Ve čtvrtek 20. října se to v okolí zámecké zahrady v Brandýse nad Labem hemžilo běžci. Nešlo zde o výkony, ale o správnou bežeckou techniku. Pod vedením instruktorky Zuzany Vomastkové a Mgr. Michala Pietraka si běžci měli možnost osvojit techniky přirozeného běžeckého stylu s možností vyzkoušení běžeckých bot (Salming) podporující přirozený běžecký styl. Tuto možnost využila většina účastníků čtvrtečního běhu.
A jak říká běžecká instruktorka Zuzana Vomastková, čtvrteční odpolední výběhy v Brandýse bude organizovat pravidelně, díky zjmu běžců, převážně z řad začátečníků.
Vyběhnout společně můžete už tento čtvrtek 3. 11. z Masarykova náměstí. Sraz běžců je v 17.55 na recepci v 1. patře Free Time Academy, kde je zajištěno částečně zázemí (je možné se zde převléknout do sportovního oblečení a oblečení uložit do skříňky).

red, foto Zuzana Vomastková 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Návrh na neplatnost voleb v Čelakovicích

Návrh na neplatnost voleb v Čelakovicích

Vydáno | 22.10.18  Dne 19.10.2018 byl ke Krajskému soudu v Praze podán návrh na neplatnost voleb do Zastupitelstva města Čelákovice. Krajský soud rozhodne do 20 dnů ode dne doručení návrhu zda návrhu vyhoví či nevyhoví.

Program Národní svatováclavská pouť 2018

Program Národní svatováclavská pouť 2018

Vydáno | 05.09.18 Národní svatováclavská pouť začne již ve čtvrtek 27. září duchovním zastavením na Václavském náměstí. Několikadenní události vyvrcholí poutní mší svatou na Mariánském náměstí ve Staré Boleslavi. Hlavním celebrantem zde bude Mons. Jan…Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Jako Michael Phelps

Jako Michael Phelps

Vydáno | 04.10.16 Již 25. ročník celorepublikové plavecké soutěže proběhne 5. října a zapojí se do ní i městský bazén v Čelákovicích. 

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie