Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Zahradník s Müllerovou již zítra v Čelákovicích

Najděte nás na Facebooku
Zahradník s Müllerovou již zítra v Čelákovicích

Vydáno | 02.03.16

Skladatel, textař, básník a klavírista Jakub Zahradník vystoupí v recitálu zítra, 3. března od 19 hodin v Městském muzeu v Čelákovicích společně s herečkou Hanou Müllerovou.  

Syn slavného dirigenta Václava Zahradníka a maminky, oblíbené autorky rozhlasových a loutkových her a pohádek pro děti, Járy Kubištové nespadl jako jablko, daleko od stromu. Jeho koncerty jsou plné baladickými písněmi, klavírními improvizacemi a hudbou s duchovním obsahem.
Do Čelákovic si s sebou přiveze herečku Hanu Müllerovou, která hrála v nejslavnější éře Ha Divadla a chystají se spolu ukázat, jak je poezie důležitá pro život, i v hudbě.

Kde: Městském muzeum v Čelákovicích, Na Hrádku 464, Čelákovice 250 88
Kdy: 3. března od 19 hodin - do 21 hodin
Vstupné: 50 Kč

red, foto muzeum-celakovice.com
 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie