Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Základní škola Na Výsluní hostí opět Festival sportu

Najděte nás na Facebooku
Základní škola Na Výsluní hostí opět Festival sportu

Vydáno | 11.09.15

Sportovní areál ZŠ Na Výsluní hostí v úterý 15. září od 16 hodin opět akci s názvem Festival Sportu.  

Program akce navazuje na loňský úspěšný ročník, kterého se zúčastnilo téměř 300 dětí. Organizátoři se znovu rozhodli pozvat zástupce všech sportovních klubů z Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi, aby dětem představily svou činnost.

Program:

  • 15.30 - otevření areálu
  • 16.00 - oficiální zahájení
  • 16.35 - běh na jeden okruh
  • 19.00 -  konec akce 

Festival sportu je určen především pro děti od 4 do 12 let, díky této akci si budou moci vyzkoušet různá sportovní odvětví, poznat trenéry a následně si sami vybrat, kterému sportu by se chtěli věnovat. „Rádi bychom na tuto akci pozvali všechny děti, rodiče a sportovní nadšence z Brandýsa a okolí. Budou si zde moci vyzkoušet různá sportovní odvětví, pro návštěvníky bude také připraven doprovodný program, bohaté občerstvení a pro nejmladší bude v areálu také dětský koutek,“ zve na akci člen organizačního výboru akce Jiří Sládek. 

Na pořádání již 32. ročníku akce se podílí nositel tradice Festivalu sportu v Brandýse nad Labem, pan Bohumil Svášek, ZŠ Na Výsluní, Gymnázium J. S. Machara a spolek Sport Maker.

red, foto Václav Kváča

 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Je tu čtvrtý Městský běh Brandýsem a Boleslaví

Vydáno | 11.05.17 V sobotu 13. května 2017 se uskuteční již 4. ročník Běhu Brandýsem a Boleslaví, který je přístupný běžcům všech věkových kategorií. K…

Sportovně kulturní festival na sněhu WooXUP

Vydáno | 31.01.17 Čtyři české zimní areály se již chystají na WooXUP Czech Tour 2017 – sportovně kulturní festival na sněhu, který myslí úplně na…

 

Vyběhni s učitelem

Vydáno | 02.11.16 Většina z nás začínala s nějakým sportem a víme, jak je důležitá podpora od instruktora, trenéra. Stejně tak je to i s během.

SKATE OF MIND II online, ale jen na 24 hodin

Vydáno | 25.10.16 Máte jedinečnou příležitost ještě letos vidět skateboardový dokument Skate of mind II. Zdarma.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie