Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Zámek plný jazzu

Najděte nás na Facebooku
Zámek plný jazzu

Vydáno | 12.08.16

Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav letos zahájilo na nádvoří brandýského zámku cyklus jazzových koncertů Jazzámek. Na již třetí koncert v pořadí se můžete vydat dnes. 

Sérii jazzových vystoupení započal 24. 6. brandýský rodák a evropská kytarová legenda Sammy Vomáčka se svým Jazz Triem. Druhý koncert proběhl 31. července pod taktovkou jazzové zpěvačky Evy Emingerové, která vystoupila se svým triem.

Třetí koncert proběhne v pátek 12. 8. od 19.00 hodin a představí se při něm soubor Dani Robinson Concept. Dani Robinson je americký černošský zpěvák a kytarista, který žije převážně v USA. Hrál s hvězdami hudebního nebe, jako je Bob Marley & Wailers, skupina East 17 a další legendy. Na brandýském zámku předvede se svými spoluhráči Janem Lstibůrkem (basa) a Otto Hejnicem (bicí) parádní rock & blues.

Vstupenky
Vstupné na oba koncerty činí 100 Kč. Vstupenky můžete zakoupit v brandýském Infocentru. Lístky budou k dostání také přímo na místě před koncertem.

Marek Huber, foto archiv autor

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie