Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Zámek v Brandýse nad Labem představí nejlepší žesťové soubory

Najděte nás na Facebooku
Zámek v Brandýse nad Labem představí nejlepší žesťové soubory

Vydáno | 07.06.16

Magické prostředí zámku v Brandýse nad Labem, špičkové výkony nejlepších hráčů na žesťové nástroje, noční prohlídky zámku, to vše je hudební přehlídka slavných žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL.

První koncert odehraje na nádvoří zámku v Brandýse nad Labem dne 17. 6. od 19 hodin Pražský žesťový soubor. Členové souboru jsou ti nejlepší hráči nejvýznamnějších českých orchestrů. Soubor odehraje skladby J. Moureta, F. X. Duška, W. A. Mozarta, J. Strausse, G. Verdiho, G. Bizeta až po legendárního G. Gershwina. S tímto programem absolvoval soubor v loňském roce turné v Jižní Koreji a Německu. Těšit se můžete na malé překvapení. Návštěvníci si konkrétní skladby budou moci vybrat z „kouzelného“ klobouku.

Druhý koncert na zámeckém nádvoří proběhne 7. 8. od 17 hodin. Návštěvníkům festivalu zahraje soubor Collegium pražských trubačů. Soubor odehraje skladby z období renesance, baroka až po slavné swingové melodie. Po koncertech se můžete těšit na oblíbené noční prohlídky brandýského zámku. 

Vstupné na koncert je 150 Kč. Rodinné vstupné za 350 Kč si můžete rezervovat na e-mailu huberprodukce@centrum.cz
Předprodej vstupenek probíhá v brandýském infocentru. Zakoupit si je můžete samozřejmě i na místě v den koncertu.
V případě nepříznivého počasí se koncerty konají v Kině Brandýs.


Pořadatel festivalu: Asociace trumpetistů ČR a Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Dramaturgie, produkce: Marek Huber-umělecká agentura
Generální partner: LENIA- TECHNO s.r.o.
Partneři: Kromo Brandýs s.r.o., AMZ Financial Group s.r.o., Lukáš Rajtr- Realizace zeleně, Brass Studio Prague- Arnold Kinkal, Turbodmychadla-Pavel Berounský, Mopsy-Petr Pros, Antikva v Podzámčí-Ladislav Kotek, Rámování a knihařství-Klára Voctářová, Miroslav Emr-zastupitel města, OSA Partner.

red, foto archiv 

Diskuse k článku

Portál novinyprostor.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.
V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku.
Redakce novinyprostor.cz

Jantarový náhrdelník

Jantarový náhrdelník

prodám tento náhrdelník, vhodný např.dětem při prořezávání zoubků, nebo jako ozdobný šperk.Cena 500 Kč, původně 700 Kč.
Více »


Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Připomínky k Návrhu územního plánu v Čela

Vydáno | 04.01.19 Připomínky k návrhu územního plánu Čelákovic pro veřejné projednání a vyhodnocení jeho vlivů na udržitelný rozvoj území do 31.1.2018

Dotace v Brandýse

Dotace v Brandýse

Vydáno | 21.12.18 Program pro poskytování dotací města na rok 2019Rada města vyhlásila na svém jednání dne 20.12.2018 dotační programy města na rok 2019. Jedná se o tyto programy: Podobné články

Večer písní a operních árií

Večer písní a operních árií

Vydáno | 28.08.17 Městské muzeum v Čelákovicích a Spolek přátel čelákovického muzea spolu pořádají koncert skladeb W. A. Mozarta, G. Giordaniho, L. van…

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Czech Brass Festival opět se zahraniční účastí

Vydáno | 08.06.17 K letní kulturní sezóně v Brandýse nad Labem Staré Boleslavi patří neodmyslitelně i přehlídka žesťových souborů CZECH BRASS FESTIVAL. Letos…

 

Do Brandýsa se sjedou veteráni

Vydáno | 15.05.17 Pokud ještě nevíte, jak si užít poslední květnový víkend, tak pro vás máme zaručený tip.  

Brandýská synagoga ožívá kreativní soutěží

Vydáno | 05.05.17 Prostory brandýské synagogy ožijí v měsíci květnu výstavou prací výherců dětské kreativní soutěže Vícejazyčnost je bohatství.

Více z tématu »

Nejoblíbenější fotografie