Registrace
Zapoměli jste své heslo?

Nástěnka města

Najděte nás na Facebooku
Silvestrovský běh

Silvestrovský běh

TJ Sokol Lysá nad Labem pořádá ve středu 31. prosince 40. ročník tradičního Silvestrovského běhu. Prezentace začíná ve 12.40 hodin v lyské sokolovně. Více na našem webu.

Silvestr na zámku

Silvestr na zámku

Velkolepá silvestrovská párty vypukne na zámku v Brandýse nad Labem ve středu 31. prosince od 19.00 hodin. Hudbu zajistí kapela Klasickej postup a samostatná stage s DJs. Podrobnosti v příloze a na našem webu.

Příloha: Pozvanka Silvestr na zamku.jpg

Bowlingový turnaj pro seniory

Bowlingový turnaj pro seniory

Volnočasové aktivity seniorů Brandýs nad Labem-Stará Boleslav pořádají v úterý 30. prosince od 14.00 hodin vánoční bowlingový turnaj pro seniory, a to v Brandýském bowlingovém centru. Zápisné 30 Kč. Podrobnosti v příloze.

Příloha: Pozvanka Bowling pro seniory.jpg

Vánoční badmintonový turnaj

Vánoční badmintonový turnaj

TJ Badminton Milovice pořádá v sobotu 27. prosince od 9.00 hodin vánoční turnaj pro děti i dospělé. V tělocvičně TJ Sokol Milovice uvidíte čtyřhry mix děti, mix dospělí a muži.

Příloha: Pozvanka Badminton Milovice.jpg

Česká mše vánoční

Česká mše vánoční

Klasiku J. J. Ryby uslyšíte v pátek 26. prosince od 16.00 hodin v kapli brandýského zámku. Účinkují sbory Bojan a Václav a komorní orchestr Far Musica. Před ní vystoupí oba sbory s vlastním krátkým programem: Sbor Václav přednese české vánoční pastorely mistrů 18. století, sbor Bojan zazpívá pásmo francouzských lidových koled.

Zamykání lesa

Zamykání lesa

Sdružení houbařů Čelákovice pořádá tradiční vycházku do přírody. Letos je na programu návštěva muzea, výlet do okolní přírody, sběr a určování zimních druhů hub. Sraz je v sobotu 27. prosince v 8.30 hodin na nádvoří Městského muzea Čelákovice.

Silvestr nanečisto

Silvestr nanečisto

V sobotu 27. prosince od 20.00 hodin můžete v Kulturním domě Čelákovice prožít Silvestr nanečisto. Vystoupí kapela Druhej dech s Láďou Weyrostkem a Cool Band. Vstupné činí 120 Kč.

Příloha: Pozvanka Silvestr nanecisto.jpg

Vánoční koncert

Vánoční koncert

Městská knihovna Lysá nad Labem a Milan Muzikář srdečně zvou v pátek 26. prosince od 16.00 hodin na tradiční vánoční koncert v kostele Narození sv. Jana Křtitele v Lysé nad Labem. Učinkují Vladimír Roubal (varhany) a Luděk Vele (zpěv). Vstup volný.

Příloha: Pozvánka Vanocni koncert.jpg

Tancování pod stromečkem

Tancování pod stromečkem

Rozmanitou hudbu 80. a 90. let zahraje ve čtvrtek 25. prosince od 21.00 hodin na vánoční oldies diskotéce v Kulturním domě Čelákovice DJ Tom Nekola. Bonus večera: akční cena 24 Kč za panáka zelené. Podrobnosti v příloze.

Příloha: Pozvanka Tancovani pod stromeckem.jpg

Uzavření muzea

Uzavření muzea

Městské muzeum v Čelákovicích informuje, že ve dnech 24. prosince až 31. prosince 2014 bude uzavřeno.